آخرین قیمت تابلو طرح گل با کیفیت

تابلو ها یک بخش بسیار مهمی از دکوراسیون خانه را تشکیل می دهند. از این رو باید حتما متناسب با دکور و سایر وسایل موجود انتخاب شوند. تابلو طرح گل یک انتخاب بسیار مناسب برای اتاق های نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب و… می باشد. قیمت این تابلو ها نسبت به کیفیت آن ها بسیار ارزان و به صرفه می باشد. 

آخرین قیمت تابلو طرح گل با کیفیت

انواع طرح های گل روی تابلو

انواع طرح های گل روی تابلو انواع تابلو گل با طراحی های مختلف و متنوع به بازار ارائه می شود. این تابلو ها دارای رنگ بندی های متنوع و طراحی های خاص هستند‌ و با دکوراسیون های مختلف ست می شوند. 

از تابلو گل برای اتاق خواب و سالن های پذیرایی استفاده می شود. 

طراحی متنوع این محصول، دکوراسیون های مدرن و کلاسیک را پوشش می دهد و با سلایق مختلف افراد جور می شود.

قالب تابلو های گل هم به صورت مستطیل، مربع، دایره، مثلث می باشد. هم چنین هم به صورت تکی و هم به صورت چند تکه و ست در بازار موجود می باشد. این تابلو ها قابل سفارش با طرح ها و ابعاد دلخواه هستند. 

به طور معمول تابلو های گل درشت نسبت به تابلو های گل ریز طرفداران بیشتری دارند. جنس رنگ های مورد استفاده ممکن است رنگ روغن، آبرنگ، رنگ پلاستیک و …می باشد. 

طرح های گلدار و طبیعت، علاوه بر زیبایی چشم‌ گیری که دارند، باعث تلطیف روحیه و افزایش شادی و نشاط افراد می شوند.

فروش تضمینی تابلو طرح گل با کیفیت

فروش تضمینی تابلو طرح گل با کیفیت فروش انواع تابلو تضمینی در بازار انجام می شود. این تابلو ها کاملا قابل شست و شو می باشند و در صورت تماس با آب و آنزیم های مواد شوینده، رنگ خود را از دست نمی دهند. 

شرکت تولید کننده این تابلو ها را با ضمانت نامه دوازده الی بیست و چهار ماهه به مشتریان تحویل می دهد و در صورت هر گونه خرابی یا نیاز به تعمیر، شرکت مسئولیت آن را می پذیرد و خسارت مشتریان را جبران می کند.

فروش این تابلو هم به صورت کلی و هم به صورت جزئی انجام می شود. فروش عمده این محصول باعث می شود قیمت هر عدد تابلو بسیار ارزان تر و به صرفه تر شود. هم چنین فروش مستقیم و با قیمت درب کارخانه محصول، باعث کاهش چشم گیر قیمت آن می گردد و از نظر اقتصادی برای مشتریان سودمند است.

این تابلو ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و با گذر زمان کدر نمی شوند و رنگ و درخشندگی خود را از دست نمی دهند. قاب ایت تابلو از جنس چوب مرغوب و ماندگار است. این محصول کاملا سبک و قابل حمل می باشد و هنگام اسباب کشی و تغییر مکان، برای مشتریان ایجاد مشکل نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.