آخرین قیمت سجاده پته سبز عمده سال 99

پته دوزی هنری اصیل و قدیمی است که در کشور رواج فراوان دارد و زنان و دختران در شهرهایی از کشور به این هنر زیبا مشغول می باشند. پته برای دوخت انواع پرده، رو میزی، کوسن، زیر لیوانی، جلد قرآن و دیگر وسایل به کار برده می شود، پته همچنین برای دوخت زیباترین انواع سجاده و جا نمازی به کار می رود. پته دوخت انواع نقش و طرح های زیبا با نخ های ابریشم رنگی روی پارچه های ضخیم پشمی و کرکی می باشد. جا نمازی های پته دوز در انواع مدل های مختلف و به رنگ های متنوع از جمله به رنگ سبز دوخته می شوند. می توانید با اطلاع کامل از آخرین قیمت سجاده پته سبز عمده سال 99، نسبت به خرید محصول با کیفیت عالی و قیمت های مناسب و مقرون به صرفه اقدام نمایید.

آخرین قیمت سجاده پته سبز عمده سال 99

جدیدترین سجاده پته سبز زیبا در بازار تهران

جدیدترین سجاده پته سبز زیبا در بازار تهران سجاده های پته دوزی شده با پارچه های مختلف و طراحی های گوناگون تولید می شود، بهترین تولید کننده با استفاده از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها و با طراحی های زیبا به دوخت انواع سجاده اقدام می نماید که محصول تولید شده علاوه بر دوام و کیفیت بالا، جذابیت بسیاری را دارا می باشد.

زمینه پارچه ها را به نام عریض می خوانند، عموما طرح های زیبای دوخته شده و حک شده در این هنر اصیل ایرانی حاصل تصور و خلاقیت ذهن دوزندگان با ذوق اقوام مختلف است، سجاده های پته تولید شده با استفاده زیاد و شستن مداوم تغییر رنگ نداده و می توان مدت های طولانی آن ها را به همان تازگی استفاده کرد.

دوخت انواع سجاده با طرح های معنوی زیبا و روحانی و رنگ های جذاب و اسلامی و نقش های دینی مختلف و در سایزهای مختلف و به صورت یک تیکه، دو تیکه و چند تیکه انجام می شود، جدیدترین سجاده پته سبز زیبا در بازار با کیفیت عالی و نازل ترین قیمت به فروش می رسد.

عرضه سجاده پته سبز با طرح منحصر به فرد

عرضه سجاده پته سبز با طرح منحصر به فرد  هنرمندان و دوزندگان پته که معمولا زنان و دختران با ذوق و با سلیقه هستند با کمک سوزن نقش‌هایی را روی زمینه پارچه ضخیم پشمی می دوزند.

نقش های بافته شده روی پته حاصل تلاش این هنرمندان و استفاده از نقش های ذهنی می باشد که تلفیقی از بینش ها و تفکر شخصی خود آن ها می باشد.

پته از عریض که همان پارچه زمینه است و ریس که نخ های زیبای رنگی روی آن می باشد، تشکیل شده است.

عرضه سجاده پته سبز با طرح منحصر به فرد و با تنوع گوناگون و در ابعاد و اندازه های مختلف انجام می شود که از این طریق می توان نسبت به خرید محصول با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها اقدام نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.