اولین فروشنده رومیزی پته دوزی سنتی

رومیزی پته دوزی یکی از انواع رومیزی هایی است که قیمت نسبتا بالایی دارد و بیشتر در شهر کرمان تولید می شود. اولین فروشنده رومیزی پته روزی سنتی مردم شهر کرمان هستند که با داشتن سال ها تجربه در این زمینه توانسته اند بهترین و شکیل ترین انواع این رومیزی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند و طرح های مختلفی روی رومیزی ها پیاده کنند که جذب مشتریان بیشتر کمک فراوانی می کند.

اولین فروشنده رومیزی پته دوزی سنتی

عوامل موثر بر قیمت رومیزی پته دوزی

عوامل موثر بر قیمت رومیزی پته دوزی پته دوزی هنری اصیل و نسبتا گران قیمت است که افراد مختلفی آن را انجام می دهند. نکات بسیار زیادی وجود دارندکه روی قیمت این محصول موثر هستند. از جمله این ویژگی ها و نکات می توان موارد زیر را نام برد:

  • طرح رومیزی: هرچه طرح روی رومیزی ای پته بیشتر و شلوغ تر باشد، بافت آن برای افراد سخت تر خواهد شد و طبیعی است که این موضوع باعث بالاتر رفتن قیمت رومیزی ها می شود.
  • اندازه رومیزی: هرچه اندازه رومیزی ها بزرگتر باشد، میزان مواد بکار رفته در آن بیشتر می شود و قیمت محصول بالاتر می رود. جالب است بدانید که رومیزی پته دوزی را مانند فرش با مقیاس متر مربع اندازه گیری می کنند و با توجه به همین مقیاس قیمت گذاری و فروخته می شود.
  • کیفیت نخ ها: نخ های به کار رفته در رومیزی های پته دوزی متفاوت هستند. این نخ ها ممکن است کیفیت بالاتر و یا پایین تری داشته باشند. برای مثال طریقه رنگرزی کردن نخ ها و کیفیت رنگ یکی از مهم ترین عوامل روی قیمت این محصول است که البته باعث می شود در آینده با شستشوی مداوم رنگ رومیزی از بین نرود. 
  • شکل ظاهری: در هر دوره خاص از تولید رومیزی ها نوع خاصی از این محصول روی بورس ایت و افراد تمایل بیشتری به خرید آن پیدا می کنند و با توجه به بالاتر رفتن میزان تقاضا قیمت رومیزی بیشتر می شود. برای مثال امروزه قیمت رومیزی پته چهارگوش بیشتر از سایر انواع رومیزی هاست.

عرضه بدون واسطه رومیزی پته دوزی در مشهد

عرضه بدون واسطه رومیزی پته دوزی در مشهد رومیزی های پته به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم به بازار عرضه می شوند. عرضه رومیزی پته به صورت مستقیم و بدن واسطه باعث می شود قیمت این محصول تا حدود زیادی برای مصرف کنندگان پایین تر در بیاید و به دلیل حذف واسطه های گوناگون و دلالان مختلف علاوه بر خریداری محصول با قیمت کمتر، سود بیشتری عاید هنرمندانی شود که در این عرصه فعالیت می کنند و باعث حمایت از هنرمندان و بقای این هنر ارزشمند ایرانی می شود.

برای خرید این محصول بدون واسطه از شهر مشهد می توانید نسبت به ثبت سفارش از طریق سایت ما اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.