بازار عرضه رومیزی پته دوزی طرح زنبق

در حال حاضر بازار عرضه رومیزی پته دوزی طرح زنبق به علت طرح و نقش زیبا و جذابیت بالای آن بسیار پررونق‌ می باشد و دارای متقاضیان زیادی در داخل و خارج از کشور است. پته دوزی یکی از زیباترین صنایع دستی استان کرمان به شمار می آید که بر روی وسایل مختلف از جمله رومیزی در ابعاد و سایزهای متنوع اجرا می شود و از انواع طرح های شکیل و جذاب بر روی آن بهره می برند.

بازار عرضه رومیزی پته دوزی طرح زنبق

معرفی انواع طرح های پته دوزی

معرفی انواع طرح های پته دوزی طرح‌های زیبای پته دوزی بسیار متنوع می باشند و از انواع آن می توان به طرح سروی، افشان، اناری، گل های شاه عباسی، اسلیمی، پیچک، ختایی و . اشاره کرد که هر کدام از این طرح و نقش ها از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار می باشند .این نقش ها به دو دسته بوته ای و درختی تقسیم بندی می شوند. طرح‌های بوته ای شامل چهار بته، بته قهر و آشتی، بته مادر و بچه، بادامی، افشان، لچک ترنج، جقه ای، شاخ گوزن و بازوبند و ‌…. می شود.

از انواع نقش های درختی می توان به پرنده ها مانند طوطی، بلبل و طاووس همچنین گوزن و آهو، سرو گلدانی و …. اشاره کرد. این هنر بر روی وسایل مختلف از جمله رومیزی، سجاده، روتختی، کیف و کفش، پوشاک و … با بهترین کیفیت توسط هنرمندان خوش ذوق و خلاق انجام می شود. تنوع زیاد در طرح و نقش و زیبایی بی نظیر این هنر دستی و قدیمی باعث شده است تا توجه افراد زیادی را به خود جلب نماید و بسیار پرفروش باشد.

قیمت پخش رومیزی پته دوزی طرح زنبق

قیمت پخش رومیزی پته دوزی طرح زنبق قسمت پخش رومیزی پته دوزی طرح زنبق به فاکتورهای مختلفی وابسته است و مواردی نظیر کیفیت و جنس پارچه استفاده شده در آن، برند و شرکت تولید کننده، روش خرید و فروش، طرح و نقش، ابعاد و اندازه، نوسانات اقتصادی موجود در بازار، هزینه های تولید و …. بر قیمت این محصول تأثیر گذار می باشند. شایان ذکر است قیمت رومیزی پته دوزی در خریدهای عمده و بدون واسطه به علت دخالت نداشتن واسطه ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر است و امروزه اغلب افراد این نوع خرید را ترجیح می دهند.

یکی از آسان ترین راه ها برای استعلام قیمت انواع رومیزی پته دوزی مراجعه به همین سایت می باشد، زیرا هر روز بروز رسانی می شود و ضمن مطلع شدن از قیمت می توانید از راهنمایی مشاوران فروش برای خریدی بهتر و آسان تر بهره مند شوید و محصول دلخواه را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انتخاب و خریداری کنید و با فرستادن محصول در زمان تعیین شده باعث پیشگیری از پرداخت هزینه های جانبی و اضافی در رفت و آمد می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.