بازرگانی رومیزه 6 نفره ایرانی

رومیزی از جمله لوازمی است که علاوه بر وظیفه اصلی خود، یعنی محافظت از میز، سبب زیباسازی فضا هم می شود. طرح ها و مدل های بسیار متنوع و زیبایی از آن تولید و عرضه می گردد که برای انواع میزها متناسب خواهد بود. 

اصولا از پارچه های قابل شست و شو و ضد لک برای تهیه رومیزی استفاده می کنند. ابعاد آن نیز متفاوت بوده که چهار، شش، هشت نفره از جمله آنها می باشند. 

رومیزی 6 نفره از پر کاربردترین رومیزی ها است که در اغلب منازل مورد استفاده قرار می گیرد. 

در ادامه در مورد تنوع رنگی و قیمت رومیزی شش نفره، صحبت می کنیم. 

بازرگانی رومیزه 6 نفره ایرانی

محبوب ترین ترکیب رنگی رومیزی 6 نفره

محبوب ترین ترکیب رنگی رومیزی 6 نفره از مهم ترین نکاتی که در انتخاب رومیزی 6 نفره باید مورد توجه قرار گیرد، ترکیب رنگی آن است. زیرا جدا از بحث کیفیت و جنس آن که حائز اهمیت بوده، رنگ آن به خاطر اینکه اولین پارامتری است که به چشم می آید، هم اهمیت فوق العاده ای دارد.

محبوب ترین ترکیب رنگی رومیزی را می بایست مطابق با رنگ غالب در دکوراسیون داخلی و سایر المان های موجود در فضا به ویژه المان هایی که در مجاورت میز قرار  دارند، انتخاب و ست کرد. 

ست کردن رنگ رومیزی با کوسن های مبل و پرده هم گزینه مناسبی خواهد بود که اصولا خیلی از افراد به آن پایبند هستند. 

علاوه بر این، می بایست به این نکات در انتخاب رنگ رومیزی توجه کرد. رنگ های روشن برای فضاهای تاریک و شلوغ، مناسب تر هستند و رنگ های تیره بیشتر در فضاهایی کارایی دارند که هم نور کافی وجود دارد و هم مساحت آن گسترده تر باشد. 

از طرفی رنگ مناسب برای خانواده هایی که فرزند کوچک دارند و امکان کثیفی آن بیشتر است، شامل رنگ های چرک پسند تر بوده تا نیاز به شست و شوی رومیزی را کاهش دهد. 

قیمت نهایی رومیزی 6 نفره

قیمت نهایی رومیزی 6 نفره قیمت نهایی رومیزی 6 نفره تحت تاثیر چند عامل قرار می گیرد. جنس پارچه یکی از این عوامل می باشد. پارچه هایی که با دوام تر بوده و استحکام و بافت خود را در هنگام شست و شو از دست ندهند، قیمت بالاتری دارند. 

سایز و ابعاد آن هم فاکتور دیگری بوده که قیمت رومیزی را تغییر می دهد. رنگ های مختلف نیز می توانند از نظر هزینه خرید، متفاوت باشند.

بسته به اینکه روی پارچه کار شده باشد یا خیر، نیز نوسانات قیمتی به وجود می آید. به عنوان مثال رومیزی های ترمه، گران تر از رومیزی های ساده هستند. 

نوع خرید رومیزی هم بسیار مهم است. چرا که خرید عمده و مستقیم آن موجب کاهش قیمت ها تا حد زیادی شده و خرید جزئی از قیمت های بالاتری برخوردار خواهد بود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.