بازرگانی فروش رومیزی پته چهارگوش اصل

در عصر جدید، میزهای عسلی و نهار خوری به وفور در منازل دیده می شوند و تزیین و زیباسازی این لوازم دکوراسیون امری مهم است. انواع رومیزی در طرح های پته و رنگ آمیزی های مختلف، می توانند جلوه ای خاص به میزهای دکوری بخشند. بازرگانی فروش رومیزی پته چهارگوش اصل، بهترین محصولات را با قیمتی مناسب و ایده آل به مشتریان عرضه می کند. برای تهیه این محصولات شیک با ما ارتباط برقرار کنید.

بازرگانی فروش رومیزی پته چهارگوش اصل

ابعاد استاندارد انواع رومیزی پته چهارگوش

ابعاد استاندارد انواع رومیزی پته چهارگوش پته، حاصل ذوق و قریحه هنرمندان پته دوز می باشد که رنگ و طرح را در هم آمیخته و با استفاده از نخ و پارچه های شکیل، هنری بی نظیر خلق می کنند.

فعالان در این حوزه، معمولا از نخ های باریک و رنگارنگ و همچنین پارچه های ضخیم پشمی برای این هنر استفاده می کنند و طرح های زیبایی بر روی پارچه ایجاد می شود.

انواع رومیزی در طرح های ترمه، بته جقه ای، ترنج و … به چشم می خورند که از خلاقیت هنرمندان سرچشمه می گیرد.

خوب است بدانید، انواع رومیزی پته در اشکال متنوع چهارگوش یا مربعی، دایره ای، بیضی و مستطیل یافت می شوند که زیبایی ظاهری فوق العاده ای دارند.

رومیزی های چهارگوش پته دوزی شده، دارای ابعاد و سایز استاندارد هستند و بر روی میزهای نهار خوری و عسلی قابلیت استفاده دارند.

به عنوان مثال، رومیزی های قلمکار ممتاز به صورت شال های مربعی تولید شده و دارای ابعاد استاندارد 100*100 می باشند.

این رومیزی ها برای میزهای 4 نفره مناسب بوده و نمای بی نظیری از طرح ها و نقش های اصیل و سنتی را نشان می دهند.

می توان گفت، رومیزی پته چهارگوش با اندازه های استانداردی که دارد، بر روی میزهای 4 گوش مربعی جلوه و زیبایی خاصی را ایجاد می کند.

این رومیزی ها دارای جنس و کیفیت بی نظیری بوده و از نرمی و لطافت خاصی برخوردار هستند.

رومیزی های پته، نسبت به دیگر محصولات پته دوزی شده طرفداران زیادی داشته و علاقمندان بسیاری را با خود همراه کرده اند.

با استفاده از یک رومیزی شیک و زیبا و با در نظر گرفتن ابعاد مناسب میز، می توانید دکوراسیونی منحصر به فرد ایجاد کنید. 

خرید فوق العاده رومیزی پته چهارگوش در شیراز

خرید فوق العاده رومیزی پته چهارگوش در شیراز این روزها، با توجه به کیفیت و جنس عالی انواع رومیزی های پته، خرید و فروش این کالاها رواج یافته است.

خرید ویژه رومیزی پته چهارگوش در شیراز، با قیمتی مقرون به صرفه و استثنایی صورت می گیرد و این محصولات شیک و گرانبها از کیفیت بی نظیری برخوردار هستند.

افرادی که به تهیه انواع رومیزی پته اصل تمایل دارند، می توانند به منظور خرید فوق العاده و عمده این محصولات، با نمایندگی معتبر ارتباط برقرار کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.