توزیع رومیزی پته بیضی با نازلترین قیمت

توزیع رومیزی پته بیضی با نازلترین قیمت در این سایت انجام می شود. خریداران محترم می توانند انواع طرح ها، رنگ ها و سایز بندی های متنوع این محصول را در سایت مشاهده نموده و خریداری نمایند. این رومیزی ها کاملا تولید داخلی کشور می باشند. بنابراین قیمت آن ها برای مشتریان داخلی و ایرانی به صرفه تر است و فروش آن با سود بسیار کم و ناچیز‌ انجام می شود. 

توزیع رومیزی پته بیضی با نازلترین قیمت

بررسی هنر پته دوزی بر روی انواع رومیزی

بررسی هنر پته دوزی بر روی انواع رومیزی

هنر پته دوزی یکی از هنرهای اصیل ایرانی است که از گذشته تاکنون در بخش های مختلف کشورمان انجام می شده است. این هنر دارای ظرافت بسیار خاصی است. بنابراین وسایل و پارچه هایی که با این هنر طراحی شده اند، بسیار شیک و زیبا هستند و طرفداران بسیار زیادی دارند. 

استفاده از این هنر بر روی رومیزی ها باعث شده است توجه افراد بسیار زیادی به سمت این محصولات جلب شود و هر ساله تعداد زیادی از این محصول تولید شده و به فروش میرسد. 

رومیزی پته دوزی شده به شکل های مربع، مثلث، دایره، بیضی و … تولید شده اند که مشتریان می توانند بنابر سلیقه شخصی و شکل کلی میز مورد نظر، رومیزی متناسب با آن را خریداری نمایند. 

هنر پته دوزی در بخش های مرکزی کشور به خصوص سمنان بسیار پرطرفدار است. هر ساله تعداد هنرمندان و علاقه مندان به این کار بیشتر می شود. بنابراین سطح کیفیت محصولات و تعداد آن ها نیز بالاتر رفته و افزایش می یابد. از این رو تولید کنندگان بخشی از محصولات خود را برای صادرات به کشور های همسایه در نظر می گیرند که این کار باعث رونق اقتصادی و افزایش ورود ارز به کشور می شود. 

قیمت فروش رومیزی پته بیضی در بازار سمنان

قیمت فروش رومیزی پته بیضی در بازار سمنان

قیمت فروش رومیزی ناهار خوری پته بیضی در بازار سمنان به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین عوامل اثر گذار بر روی قیمت، می توان به کیفیت پارچه اشاره کرد. برای تولید رومیزی های پته دوزی شده بیشتر از پارچه های نخی و در عین حال ضخیم استفاده می شود. این امر باعث می شود تا رومیزی ها قابل شست و شو باشند و به راحتی چروک نشوند. بنابراین در صورتی که جنس پارچه پایه، ابریشم یا ساتن باشد، قیمت آن بیشتر است. 

فروشنده رومیزی پته تلاش می کند تا در عین تحویل دادن محصول مناسب، برای رومیزی ها قیمت مناسب و ارزانی در نظر بگیرد. این کار باعث افزایش تعداد مشتریان و درخواست کنندگان می شود. 

از دیگر عوامل اثر گذار بر روی قیمت، می توان به شرایط بازار اشاره کرد. برای مثال در بخش های پایانی سال که افراد به تغییر دکوراسیون می پردازند، قیمت رومیزی پته دوزی شده به صورت موقتی افزایش یافته و گران می شود‌. اما با گذشت این زمان قیمت آن ارزان می گردد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.