توزیع رومیزی پته چهارگوش با قیمت عالی

هنر پته دوزی هنر بسیار زیبایی است که در شهر کرمان و توابع آن رایج و از قدیم الایام مرسوم بوده است. نام پارچه ای که این هنر روی آن انجام می شود، شال گفته می شود. جنس این پارچه از پشم است و این پارچه در رنگ های مختلفی وجود دارد معمولاً رنگ اصلی این شال ها سفید است و رومیزی پته چهارگوش یکی از انواع محصولاتی است که افراد زیادی علاقه به آن دارند.

توزیع رومیزی پته چهارگوش با قیمت عالی

تفاوت انواع رومیزی پته چهارگوش از نظر ابعاد

تفاوت انواع رومیزی پته چهارگوش از نظر ابعاد هنر پته دوزی هنر بسیار زیبایی است که روی پارچه های پشمی انجام میشود این رو دوزی زیبا از نخ های رنگی استفاده می شود جنس این نخ ها از جنس پشم هستند این نخها بسیار تنوع رنگی بالایی دارد معمولا از رنگ‌های عنابی مشکی سبز زرد نارنجی قرمز آبی و سفید استفاده می شود.

قدیمی ترین پته

یکی از قدیمی ترین نمونه های پته کشف شده پته ای است که به عنوان روکش بر روی قبر شاه نعمت الله ولی در شهر ماهان کرمان است این پته یکی از زیباترین و بهترین نمونه از دوخت پته دوزی است در مورد این نمونه تاریخی باید بگوییم که رنگ‌پارچه آن کرم رنگ است و بر رویش بوته های جقه از رنگ های مختلفی دوخته شده است.

ابعاد استفاده شده در پته

شال های پته که همان پارچه استفاده شده برای رودوزی پته است در ابعاد مختلفی می باشد کوچکترین شال پته معمولاً ابعاد ۱۰ در ۱۰ است و بزرگترین پته معمولاً  از آن عنوان رومیزی پته بزرگ استفاده می‌شود ابعادی در حدود دو در یک متر است.

خط دوزی پته

برای هر شال پته معمولاً مقدار نخی که به کار می‌رود بستگی به بزرگی و کوچکی پته می باشد روی شال های پته دوخت خط هایی کشیده میشود که باید هنرمندان پته دوزی تمام این خط ها را در ابتدا با یک نقطه خط بخیه بدوزند به این کار خط دوزی  ساقه دوزی میگویند. شال پته به رنگهای گوناگون است برای همین ساقه دوزی پته بستگی به رنگ شال پته دارد معمولاً در شال های سفید از رنگ زرد یا نارنجی برای ساقه دوزی استفاده میشود بعد از ساقه دوزی با شیوه خاصی از سوزن دوزی داخل طرح ها پر می شود. توزیع رومیزی پته برای دوخت ، بیشتر در فروشگاههای پته دوزی در استان کرمان وجود دارد.

استعلام قیمت رومیزی پته چهارگوش در سال جدید

استعلام قیمت رومیزی پته چهارگوش در سال جدید شرکت تجاری ما دارای توانایی و تولید انواع شال و حتی پته های آماده را دارا می باشد از جمله محصولات این شرکت جلد قرآن انواع تابلوهای تزئینی ساعت رومیزی ها پته رومیزی چهارگوش در ابعاد مختلف جای دستمال کاغذی جانماز سجاده و غیره می باشد. امید است با عرضه این هنر دست دوز کرمانی بتوانیم رضایت شما مشتریان گرامی را بر اساس سلیقه شما فراهم آوریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.