تولید انواع سجاده پته دوزی در رنگ های مختلف

پته دوزی جزو هنرهای اصیل ایرانی است، هنرمندان ایرانی با نخ های رنگی شروع به زدن نقش و نگار بر روی پارچه  می کنند. بانوان هنرمند ایرانی با ایده گرفتن از محیط اطراف خود پته دوزی را وارد دنیای خانه خود کردند. سجاده پته دوزی یکی از موارد استفاده از هنر پته دوزی می باشد.

تولید انواع سجاده پته دوزی در رنگ های مختلف

از انواع سجاده پته دوزی چه می دانید؟

از انواع سجاده پته دوزی چه می دانید؟

پته دوزی هنری است که دامنه گسترده ای از طرح و رنگ و نقش را به خود اختصاص می دهد. سجاده ها که جز جدایی ناپذیر زندگی ما ایرانیان دارد و ریشه ای عمیق در اعتقادات ما دارد با هنرمندی بی نظیر ما ایرانیان جلوه ای دوچندان به خود گرفته است.پته دوزی در سجاده ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته و باعث شده به صورت اختصاصی از این هنر در تزیبن سجاده هایمان استفاده کنیم. هنگام پته دوزی بر روی سجاده هاباید به چند نکته توجه کرد تا یک سجاده شکیل باکیفیت و اصیل داشته باشیم. هنگام پته دوزی جنس پارچه ای که پته دوزی بر روی آن انجام می شود بسیار حائز اهمیت است. هنرمندان با الهام گرفتن از طبیعت می توانند طرح هایی فشرده و زیبا از بته و جقه یا نقش های خیالی زیبا را بر روی سجاده بدوزند و روز به روز با تولید جدیدترین سجاده پته بر تعداد و تنوع سجاده ها بیافزایند.  ما با استفاده از این هنر اصیل ایرانی می توانیم زیباترین و جدیدترین سجاده های پته دوزی را آماده کنیم. با تولید سجاده های پته دوزی می توانیم هنر اصیل ایرانی را به رخ جهانیان بکشیم. اگر ما سجاده پته دوزی عمده تولید کنیم و به بازار فروش برسانیم از این هنر زیبا برای خود یک بازار فروش خوب ایجاد کرده ایم. 

جدیدترین سجاده پته دوزی عمده با قیمت ارزان

جدیدترین سجاده پته دوزی عمده با قیمت ارزان هنرمندان با سلیفه و الهام گرفتن از محیط اطراف خود می توانند طرح های بکر و جذابی را وارد این هنر کنند. در هنگام تولید پته ما می توانیم با به کار بردن مواد اولیه با کیفیت و ارزان یجاده هایی شکیل و مناسب قیمت ایجاد کنیم. قیمت سجاده ها بستگی به زمان تولید پته که هر چه از آن بگذرد ارزشمندتر است. مواد استفاده شده در نخ های رنگی بسیار مهم است. اگر از نخ های با رنگ گیاهی استفاده کنیم نسبت به مواد شیمیایی به قیمت سجاده بسیار اثرگذار است. فشرده بودن نقش ، نوع نقش و نگارها، نوع دوخت که ریز یا درشت باشد همگی بر روی قیمت سجاده ما اثر گزار است. قیمت سجاده های پته دوزی با توجه به مواد کاربردی متفاوت است و گستره ای از قیمت های ارزان، معمولی و قیمت های بالاتر را به خود اختصاص می دهد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.