خرید انبوه رومیزی پته چهار بته

بی گمان یکی از زیباترین و قدیمی ترین کار های دستی که جز صنایع دستی بسیار پر طرفدار نیز هست و در خارج از کشور به جز مصرف داخلی طرفدارانی زیاد دارد انواع کار های زیبای پته دوزی هستند.

تولید کننده و استاد کار این هنر، انبوه رومیزی پته چهار بته را که از بی نظیر ترین و پر فروش ترین این کار است را به صورت عمده در اختیار تمام متقاضیان قرار داده تا با قیمتی مناسب انواع این کار را خریداری کنند.

خرید انبوه رومیزی پته چهار بته

آشنایی با مدل های جدید رومیزی پته چهار بته

آشنایی با مدل های جدید رومیزی پته چهار بته یکی دیگر از انواع صنایع دستی بسیار زیبا و بی نظیر کار پته دوزی است این کار با ابزاری بسیار ساده و در دسترس مانند سوزن و نخ های رنگ شده پشمی توسط بانوان در نقاط مختلف کشور صورت و زیبایی بسیار خاص دارد.

کار پته دوزی یک کار ظریف از انواع سوزن دوزی است که عمده مصرف آن نخ های پشمی با رنگ هایی بسیار زیبا و چشم نواز است این کار در واقع از منظری دیگر به دوختی گفته می شود که روی طرح های پارچه های طرح دار صورت می گیرد تا گل ها و طرح های روی پارچه به صورت واضح تر و برجسته و زیباتر به نظر برسد و اصطلاح چهار بته به معنی وجود چهار دسته گل و بوته در چهار گوشه رومیزی است.

در انواع جدید دوخت رومیزی پته چهار بته از انواع نگین های رنگی و تزئیناتی نظیر این نیز استفاده شده تا طرح و نقشه روی پارچه دیدنی و زیبا تر شود انواع رو میزی های پته دوزی از نقش ها و طرح های بسیار زیبا دوخته و سبب زیبایی منزل شما می شود .

مراکز پخش رومیزی پته چهار بته

مراکز پخش رومیزی پته چهار بته تولید کننده و هنرمند پته دوز انواع کار دست دوز رو میزی های چهار بته را در اندازه های مختلف و روی پارچه های مرغوب متفاوت انجام داده و انواع این کار عالی و با کیفیت را در اختیار پخش رومیزی پته قرار داده تا انواع این کالا را در صنایع دستی ها در سراسر کشور توزیع و پخش کنند تا تمام دوستداران هنر پته دوزی بتوانند از انواع این کالا دیدن و خریداری کنند.

مراکز پخش این کالا را که یک هنر بسیار ظریف دست دوز است را در اندازه های بسیار مختلف در سراسر کشور با قیمتی بسیار مناسب و منصفانه توزیع کرده است زیرا کار پته یک کار دست دوز است که مثل سایر هنر های دستی نمی توان هیچ قیمتی را برای آن قائل شد به این ترتیب شما می توانید از خرید رومیزی پته این کالا را با قیمت تعیین شده توسط دوزنده و تولید کننده این کار با کیفیت بدون وجود واسطه تهیه فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.