خرید مستقیم رومیزی پته کوچک از تولید کننده

پته دوزی به عنوان یکی از هنرهای سنتی و قدیمی است که دربین خانمهای کرمانی رواج دارد پارچه اصلی پته از پشم خالص است . به پارچه پته شال نیز میگویند روی شال طرح های مختلفی زده میشود و توسط نخ های رنگی جنس پشم این طرح ها ساقه دوزی و  پردوزی میشوند. رومیزی پته کوچک یک نوع وسیله تزئینی است که امروزه خانمهای زیادی از آن برای روی میز های عسلی کوچک استفاده می شود.

خرید مستقیم رومیزی پته کوچک از تولید کننده

نحوه دوخت انواع رومیزی پته دوزی کوچک

نحوه دوخت انواع رومیزی پته دوزی کوچک

رومیزی پته دارای طرح های متنوع می باشد و طرفداران خاصی دارد از این نوع رومیزی برای استفاده از میزهای عسلی کوچک و بزرگ و حتی میزناهارخوری و در برخی موارد برای روی اپن آشپزخانه استفاده میشود.

 نحوه دوخت پته

در ابتدای امر باید به این نکته اشاره کنیم که جنس پارچه  پته حتماً باید از پشم خالص باشد برای دوخت پته ابتدا باید طرح ها و نقش هایی را روی شال پته توست دست یا حتی دستگاه زده شود در مرحله بعد بسته به نوع رنگ شال پته خط های ابتدایی طرح را به صورت دوخت زنجیره‌ای انجام می دهند به طور مثال اگر رنگ رومیزی پته قرمز باشد باید از نخ مشکی برای دور تا دور طرح استفاده کنیم معمولاً از رنگ نارنجی و یا زرد برای دور دوزی طرح های شال قرمز و سفید استفاده میشود بعد از دور دوزی طرح باید با بخیه های متفاوت طرح را پر دوزی نماییم.

انواع طرح پته

دلیل اینکه پته امروزه دارای طرفداران بسیاری می‌باشد این است که طرح های پته بسیار متنوع،  زیبا و سنتی هستند از جمله طرح های پته می‌توان به طرح‌ترمه، بته جقه، ترنج و غیره اشاره نمود.

طریقه شستن پته

باید به این نکته توجه داشته باشیم شال پته و نخ های استفاده شده در آن از جنس پشم خالص هستند حتی رنگ هایی که این شال ها دارند رنگ های طبیعی می باشند بنابراین برای شستن پته باید نهایت دقت را داشته باشید معمولاً پته را بعد ازدوخته شدن به خشکشویی ها می سپارند تا رنگ نخ های داخل پته درهم نشوند و نمای زیبای پته از بین نرود. 


ارائه دهنده رومیزی پته کوچک قرمز رنگ

ارائه دهنده رومیزی پته کوچک قرمز رنگ

شرکت تجاری ما با استفاده از کارشناسان مجرب و ماهر در زمینه دوخت انواع پته آماده ارائه رومیزی پته و همچنین انواع مختلف پته از جمله کوسن رومیزی های چهارگوش مربعی دایره ای بیضی مستطیل شکل در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد شما مشتریان عزیز می توانید با ثبت سفارش در سایت ما و همچنین تماس مستقیم در هر ساعت از شبانه روز محصول مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن در تمام نقاط ایران عزیز دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.