سفارش انواع تابلو پته طلایی عمده با تخفیف

ایرانیان از دیرباز در خلق آثار هنری زبان زد بوده اند. و پته هنری اصیل ومنحصربه فردی است؛که نقش و طرح های آن ذهن پربار و خلاق زنان ایران زمین را نشان می دهد. پته کاربرد های متفاوتی نیز دارد همچون: پته دوزی بر روی پرده، کیف،سجاده، دستمال، بقچه و محبوب ترین آن تابلو پته است.  که میتوانیم آن را از پرمحتوا ترین تابلو ها دانست. 

 ساخت پته به صورت سوزن دوزی است و در آن از انواع نخ های ابریشمی، پارچه های ضخیم و پشمی استفاده میشود. 

اگر شما هم دوست دارید می توانید با انواع تابلو پته طلایی خانه ی خود را رویایی کنید.

سفارش انواع تابلو پته طلایی عمده با تخفیف

نکات طلایی انتخاب انواع تابلو پته را بدانید

نکات طلایی انتخاب انواع تابلو پته را بدانیدپته دوزی از صنایع دستی استان کرمان میباشد. و برای اینکه شما بتوانید یک انتخاب طلایی تابلو داشته باشید؛ مستلزم است که در مورد این اثر ناب اطلاعات کافی جمع آوری کنید. و نسبت به آن شناختی هر چند کوچک داشته باشید. همچون ابزار مورد استفاده در ساخت پته ، شرایط نگهداری و حفاظت از آن که در ادامه اشاره ای به آن خواهیم کرد.

در ساخت تابلو های پته دوزی شده از هفت تا هشت رنگ استفاده میشود. و این فرصتی است برای شما تا این تابلو را با چیدمان اتاق و یا خانه ی خود منطبق کنید. نخ های استفاده شده از جنس ابریشم هستند پس شما باید به لطافت انتخاب خود دقت کنید. 

 نکاتی که باید در مورد تابلوی خود رعایت کنید این است که حتما یک لایه شیشه ایی در مقابل آن قرار داشته باشد.زیرا پته در هوایی که رطوبت در آن وجود داشته باشد، به تدریج تخریب خواهد شد. پس مناسب تر است که در محیطی گرم و بدون رطوبت قرار بگیرد.

فروش تابلو پته با قیمت ویژه

فروش تابلو پته با قیمت ویژه برای اینکه شما بتوانید یک تابلوی پته با قیمت مناسب را پیدا کنید.ابتدا نباید قیمت فروش انواع تابلو را با هم مقایسه کنید. به شما پیشنهاد میکنم که هیچ گاه همچنین آثاری را از راه دور خریداری نکنید. بلکه خرید تابلو را به صورت حضوری انجام دهید. تا با مقایسه کردن جنس پارچه ها و نخ ها  این توانایی را داشته باشید که یک تابلوی پته با قیمت مناسب و جنس خوب خریداری کنید. و از انتخاب خود هیچ گاه پشیمان نشوید.

اگر فرصت یا زمان کافی برای خرید حضوری را ندارید. از فروشگاه ها و مراکز معتبر اینترنتی که داری نماد اعتماد الکترونیکی هستند استفاده کنید. همچنین در خرید به صورت غیرحضوری و از راه دور به سایز مورد نظر خود دقت لازم را داشته باشید. 

با انجام دادن این کارها شما یک تابلوی پته با قیمت ویژه را به دست می آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.