سفارش انواع تابلو 4 قل اصل

تابلو 4 قل یکی از تابلوهای مذهبی با ارزش و دینی می باشد و امروزه در بسیاری از خانه ها و اماکن ها وجود دارد. برای رفع بلا و خطر و در امان ماندن خود و فرزندان این تابلو بسیار اهمیت بالایی دارد. همانطور که می دانید تابلو 4 قل از سوره های الکافرون، الاخلاص، الفلق و الناس است و بیشتر بر سر در خانه ها می زنند. جنس های مختلف چوبی و پلاستیکی با نوشته هایی از خطاطی و یا از جنس مس و … که کار هنر خطاطان و هنرمندان را به نمایش گذاشته است. برای سفارش انواع 4 قل اصل بهتر است به مراکزی که به ساخت این نوع تابلوها می پردازند، مراجعه کنید.

سفارش انواع تابلو 4 قل اصل

خواص نگهداری تابلو 4 قل در منزل

خواص نگهداری تابلو 4 قل در منزل

داشتن این تابلو در منزل بسیار اهمیت دارد و یکی از تابلوهای با فضیلت است که از طرف پیامبران و امامان سفارش شده که خوانده شود. 

این تابلو که با چهار سوره کوتاه قرآن و با قل شروع می شود، انسان را از آسیب جانی و مالی درامان نگه می دارد. 

همچنین از سحر و جادو و چشم زخم نیز دور می کند. از اینرو امروزه این تابلو را در اکثر منازل می بینید، چرا که آنان به خواص نگهداری این تابلو واقف شده اند و اثرات آن را دیده اند.

اعتقاد و باور برخی از افراد بر این است که وجود آیه های قرآنی در داخل خانه، محافظ جان و مال آنها و خانواده آنهاست. علاوه بر اینها به عنوان یک وسیله تزئینی برای دکوراسیون داخل خانه بوده و نیز جلوه ی بسیار زیبایی دارد.

فروش ویژه تابلو 4 قل با کیفیت

فروش ویژه تابلو 4 قل با کیفیت

قیمت این نمونه به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع تابلو معرق کاری و یا سلطنتی، بافت 4 قل، نوع فرش دستی و یا ماشینی، هر کدام قیمت های متفاوتی را ایجاد کرده است.

تابلوهایی که دست سازند، با ارزش ترند و مطمئنا قیمت بالاتری را خواهند داشت. همچنین هرچه کار با ظرافت بیشتری انجام شده باشد، بالتبع گران تر خواهد بود.

بسیاری از فروشگاه های فروش انواع تابلو و تابلوهای آیات قرآنی و هنرهای دستی، انواع متنوعی از نمونه های مختلف تابلو 4 قل را با کیفیت های گوناگون در قاب های مختلف وارد کرده و ارائه می کنند.

فروش ویژه یکی از روش های فروش انواع تابلو می باشد که امروزه برای فروش بهتر و بیشتر و ترغیب خریداران به خرید راه اندازی شده است.  

انواع تابلو باکیفیت از بهترین نوع قاب و بهترین جنس ساخته می شود که با بالاترین قیمت ها به طرفداران و دوستداران انواع تابلوها اعم از تابلو چهار قل ارائه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.