صادرات رومیزی پته دوزی به کشورهای عربی

رومیزی  پته دوزی گونه ای از رومیزی های سنتی بوده که به واسطه هنر دستی پته دوزی تولید گردیده است‌. و در اصل هنر پته دوزی نه تنها در داخل کشور طرفداران زیادی را داشته، بلکه در خارج از کشور  هم از محبوبیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. به همین دلیل تولید کنندگان رومیزی پته دوزی بخشی از تولیدات خود را به کشور های عربی صادر کرده و در واقع با صادرات این محصول، اقتصاد کشور روند رو به رشدی را خواهد داشت.

صادرات رومیزی پته دوزی به کشورهای عربی

پرطرفدارترین رومیزی پته دوزی در ابعاد مختلف

پرطرفدارترین رومیزی پته دوزی در ابعاد مختلف هنر پته دوزی از هنر های قدیمی و برگرفته از استان کرمان می باشد و در واقع هنرمندان پته دوزی نقوش زیبایی را با استفاده از سوزن و نخ های رنگی بر روی پارچه پیاده سازی خواهند کرد.

و در نهایت با استفاده از پارچه های پته دوزی می توان کالا های زیادی را تولید نمود.

البته در میان محصولات تولید شده، رومیزی های پته دوزی در ابعاد مختلف، از محبوب ترین اقلام تولیدی می باشد و اما ابعاد این محصول برگرفته از نوع کاربرد آن، می تواند در سایز های مختلف تولید گردد.

به عنوان نمونه از رومیزی پته کوچک می توان به عنوان وسیله ای زینتی در وسط میز های پذیرایی استفاده نمود و یا برخی از رومیزی های پته دوزی را به منظور استفاده بر روی میز های ناهار خوری در ابعاد مختلف استفاده خواهند کرد.

البته رومیزی های پته دوزی معمولا به صورت استاندارد و در سه سایز رومیزی پته دوزی کوچک، متوسط و بزرگ تولید می گردد و در ضمن این رومیزی ها را می توان در اشکال مختلف دایره ای، مربعی، مستطیلی، مثلثی و چند ضلعی تولید نمود.

نرخ جدید رومیزی پته دوزی در بازار ایلام

نرخ جدید رومیزی پته دوزی در بازار ایلام رومیزی پته دوزی از نمونه رومیزی های ارزشمندی بوده که در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می گردد.

و در واقع نرخ رومیزی پته دوزی در بازار ایلام به عوامل متعددی بستگی خواهد داشت. به طوری که در ادامه برخی از این موارد را بررسی خواهیم کرد.

در حقیقت اولین عاملی که در تعیین قیمت رومیزی پته دوزی موثر می باشد، جنس پارچه و نوع نخی است که برای تولید پته دوزی استفاده می گردد.

هم چنین کیفیت کار و این که چه فردی و با چه میزان مهارتی این هنر را خلق کرده، از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت رومیزی پته دوزی خواهند بود.

در ضمن ابعاد و نوع کاربرد رومیزی پته دوزی هم با قیمت این محصول رابطه ای مستقیم خواهد داشت.

البته برای قیمت گذاری این محصول، باید موارد دیگری چون نحوه فروش کالا، هزینه های مربوط به جا به جایی، نوسانات و تحولات بازار و سایر هزینه های جانبی را در نظر گرفت. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.