صادر کننده رومیزی عسلی پته سنتی

رومیزی پته سنتی ایرانی یکی از صنایع دستی باکیفیت‌ ایرانی به حساب می‌آیند که زیبایی و کیفیت بی‌نظیر آن‌ها باعث شده است که این محصولات علاوه بر داخل ایران، در خارج از کشور هم توجه مشتریان بی‌شماری را به خود جلب کنند و صادرات رومیزی پته صادراتی ایرانی به کشورهای مختلف دنیا از جمله ترکیه، عراق، روسیه، تاجیکستان، ارمنستان، ایتالیا، امریکا، امارات متحده عربی، قطر و چندین و چند کشور دیگر صورت می‌گیرد. 

صادر کننده رومیزی عسلی پته سنتی

نحوه نگهداری از رومیزی پته سنتی

نحوه نگهداری از رومیزی پته سنتی رومیزی‌های پته سنتی یکی از بهترین انواع رومیزی‌های سنتی ایرانی هستند که طرفداران زیادی دارند. یک نکته بسیار مهم در مورد این دسته از رومیزی‌ها نحوه نگهداری آن‌ها است.

در هنگام نگهداری این وسایل بهتر است به یکسری نکات مهم توجه شود که از جمله‌ی مهمترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به دلیل اینکه پته از پشم طبیعی تولید می‌شود این امکان وجود دارد که حشرات موذی در داخل پته مانده باشند و به پته آسیب بزنند لذا برای جلوگیری از این مشکل باید پته در جاهای خنک نگهداری شود تا هوا درون رومیزی پته جریان پیدا کرده و امکان رشد این حشرات موذی وجود نداشته باشد. 
  • نگهداری پته در انبار و یا چمدان مناسب نیست و بهترین روش نگهداری این محصولات یا به صورت رومیزی و یا قاب گرفتن آن‌ها است.
  • تا جایی که ممکن است سعی کنید که پته را تمیز نگهدارید تا نیازی به شست و شو نداشته باشد زیرا شست و شوی پته سنتی می‌تواند باعث فرسایش این محصولات شود. همچنین دور بودن پته از گرد و غبار هم یکی دیگر از نکاتی است که باید به آن توجه شود. بهتر است برای نگهداری این دسته از رومیزی‌ها، بر روی آن‌ها سلفون بکشید تا کثیف شدن آن عقب بیافتد.
  • یکی دیگر از مواردی که باعث تخریب رومیزی پته سنتی می‌شود، نور مستقیم خورشید است. نور خورشید باعث رنگ رفتگی پته می‌شود و لذا بهتر است حتی الامکان این محصولات دور از نور خورشید بماند.
  • اگر پته رو به صورت قاب کرده نگهداری می‌کنید بهتر است قاب همراه شیشه باشد تا تمیز بماند.

عمده فروشان انواع رومیزی پته سنتی شیک

عمده فروشان انواع رومیزی پته سنتی شیک یکی از بهترین روش‌هایی که برای عرضه انواع رومیزی پته سنتی شیک وجود دارد عرضه اینترنتی این محصولات است. در فروش اینترنتی این دسته از رومیزی‌ها هم به صورت عمده و هم جزئی در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. 

یکی از مهمترین مزیت‌های خرید رومیزی پته مربعی تضمین کیفیت این محصولات توسط فروشگاه ارائه کننده است و از طرفی در فروشگاه‌های اینترنتی معتبر، تنوع بسیار بیشتری از این رومیزی‌ها وجود دارد.

این سایت یکی از عرضه کنندگان عمده و جزئی انواع رومیزی پته سنتی به صورت اینترنتی می‌باشد و خرید این محصولات از همین صفحه ممکن است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.