صادر کننده رومیزی پته کوچک

رومیزی پته از انواع صنایع دستی ایران است؛ این هنر زیبا، حاصل دست رنج بانوان و هنرمندان خطه ی کرمان بوده و بیشتر در این نواحی دوخته می شود. انوع بسیاری برای این نوع رومیزی پته کوچک وجود دارد. این تعدد نوع بر اساس جنس رومیزی پته کوچک، الیاف به کار رفته در آن، ابعاد این رومیزی ها و… تقسیم بندی می شوند. می توانید این رومیزی ها به عنوان هدیه یا سوغات به عزیزانتان هدیه دهید.

صادر کننده رومیزی پته کوچک

آشنایی با انواع رومیزی پته

آشنایی با انواع رومیزی پته همانطور که گفته شده رومیزی پته کوچک از حیث شکل و طرح و اندازه و ابعاد آن و همچنین مرغوبیت جنس به کار رفته در الیاف، از انواع گوناگونی برخوردار است.

این رومیزی های اصیل ایرانی، با روش های سوزن زنی و سوزن دوزی دوخته می شود. از جمله مواد اولیه برای دوخت این رومیزی های پته کوچک، انواع پشم است. به پارچه و الیافی که برای تولید این رومیزی استفاده می گردد اصطلاحا شال می گویند.

با توجه به انواع گوناگونی که رومیزی پته کوچک دارد بهتر است، پیش از اقدام به خرید این کالای زیبا و اصیل ایرانی در باره ی انواع آن و درجه بندی های متعدد کیفی ای که برای این هنر ارائه می گردد، اطلاعاتی کسب کنید. انتخاب این رومیزی ها برای افرادی که به دکوراسیون های سنتی در منزل خود علاقه دارند، بسیار مناسب خواهد بود.

به کار رفتن طرح های اصیل ایرانی در انواع این رومیزی ها، سبب شده است که جهانگردان و توریست های زیادی که از شهر های سازنده ی این رومیزی ها دیدن می کنند، نسبت به خرید آن علاقه نشان دهند. همین امر موجب ارز آوری فراوانی در کشور ما طی سال های متمادی شده است.

شرکت عرضه رومیزی پته کوچک

شرکت عرضه رومیزی پته کوچک صادر کننده رومیزی پته این رو میزی ها را در تعداد انبوهی به کشور های متقاضی این کالا ارسال می کند. رونق بازار خارجی برای هر محصول، منجر به رونق فروش آن در بازار داخلی شده و همچنین سبب ارائه تخفیفات و مزایایی از سوی تولید کنندگان و عرضه کنندگان آن کالا به مشتریان می گردد. رومیزی پته کوچک نیز از این مزایا بی بهره نیست. عرضه رومیزی پته در شهر های مختلفی از استان کرمان رواج دارد و این کالا به عنوان سوغات آن منطقه شناخته می شود.

اما آنچه امروزه شاهد آن هستیم، فروش این قسم صنعت دستی در سراسر کشور و توسط فروشگاه های گوناگونی است که مشتریان آنان خواهان این کالا هستند. تنوع رنگ، طرح، ابعاد و کیفیت بالای جنس الیاف آن و همچنین مطابقت طرح های سنتی آن با منازل ایرانی، سبب این حجم از تقاضا از سوی مردم در بازار های ایران و داخل کشور، گشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.