صادر کننده معتبر رومیزی پته گرد بزرگ

صادر کننده رومیزی پته گرد بزرگ این محصول را که از بازار فروش بسیار خوبی در داخل و خارج کشور برخوردار است را با تنوع زیادی از طرح، رنگ، مدل و ابعاد و اندازه به کشورهای مختلف و متقاضی صادر نموده و آنها را در اختیار مصرف ‌کنندگان در بازارهای خارجی نیز قرار می دهد، صادرات این نمونه رومیزی علاوه بر اینکه سبب افزایش کیفیت آن در زمان تولید کمک می شود سبب می‌ گردد تا به افزایش رقابت، افزایش فروش این محصول و در مقابل به ورود ارز به داخل کشور نیز کمک زیادی نماید.

صادر کننده معتبر رومیزی پته گرد بزرگ

رومیزی پته گرد بزرگ در چه ابعادی تولید می شود؟

رومیزی پته گرد بزرگ در چه ابعادی تولید می شود؟ ایران از لحاظ فرهنگ و هنر بسیار غنی می باشد و شهرهای زیادی در کشور وجود دارند که دارای صنایع دستی و هنرهای مخصوص به خود می باشند که همواره مورد توجه مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار گرفته و از زیبایی خاص و منحصر به ‌فردی برخوردار می باشند.

یکی از هنرهای بسیار زیبا و اصیل ایرانی که خاص منطقه کرمان می باشد هنر پته دوزی می ‌باشد که به نوعی هنر سوزن ‌دوزی با استفاده از الیاف مختلف با رنگ‌ های بسیار شاد و زیبا و با طرح ‌های متنوع گفته می ‌شود که بر روی پارچه ‌های مختلف ازقبیل پارچه‌های پشمی یا نخی قابل اجرا بوده و دارای کاربردهای بسیار زیادی نیز می‌ باشد.

یکی از زمینه‌ های کاربردی از هنر پته دوزی برای رومیزی می ‌باشد که عمدتاً در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ با ابعاد و اندازه ‌های مختلف قابل اجرا است، رومیزی پته بزرگ به دلیل کاربرد زیادی که دارد از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار می ‌باشد و به همین علت در ابعاد و اندازه ‌های مختلفی تولید می ‌شود.

ابعاد و اندازه هایی که برای رومیزی پته گرد بزرگ در نظر گرفته شده است در ابعاد و اندازه ‌های استانداردی بوده که از نمونه ‌های رایج آن می ‌توان به 90*90، 100*100، 120*120 و غیره اشاره کرد که ابعاد و اندازه آنها بستگی به سلیقه و نظر خریدار نیز دارد و عمدتاً متناسب با اندازه‌ میزهای تولید شده در بازار می باشد.

عمده فروشی رومیزی پته گرد بزرگ

عمده فروشی رومیزی پته گرد بزرگ عمده فروشی رومیزی پته گرد بزرگ این کالای سنتی و بسیار زیبا را با تنوع زیاد از طرح و رنگ عرضه کرده و با فروش آنلاین و اینترنتی آن را در اختیار سایر خریداران در سراسر کشور قرار می‌ دهد.

مجموعه فروش ما به‌ عنوان یکی از فروشگاه‌ های معتبر و قدیمی در زمینه فروش رومیزی پته دوزی شده می‌ باشد که محصولات خود را با بهترین کیفیت و با زیبایی خاص و فوق‌ العادهث‌ای عرضه کرده و در اختیار خریداران خود در سراسر کشور قرار می دهد، لذا عزیزانی که قصد خرید این محصول را دارند می‌ توانند از طریق سایت با واحد فروش ما تماس گرفته و با دریافت راهنمایی ‌های لازم در خصوص قیمت، کیفیت، نحوه خرید و سفارش این نوع رومیزی را سفارش داده و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.