صادر کنندگان رومیزی پته دوزی سایز بزرگ

این روزها صادر کنندگان ‌رومیزی پته دوزی سایز بزرگ این محصول را با ضمانت کیفیت به بسیاری از کشورهای همسایه صادر می کنند که با توجه به زیبایی بی نظیر در آنجا نیز بسیار پرفروش است و طرفداران زیادی دارد. صادرات رومیزی پته دوزی علاوه بر سود مطلوب برای شرکت های صادر کننده باعث ارزآوری خوبی برای کشور می شود و در بهبود روابط تجاری ایران با سایر کشورهای مقصد مؤثر است همچنین زمینه ایجاد مشاغل جدید را فراهم می کند.صادر کنندگان رومیزی پته دوزی سایز بزرگ

از صفر تا صد آموزش پته دوزی بر روی رومیزی

از صفر تا صد آموزش پته دوزی بر روی رومیزی یکی از صنایع دستی استان کرمان پته دوزی یا سلسله دوزی می باشد که تقریباً شبیه گلدوزی است و بر روی پارچه های مخصوص انجام می شود. برای پته دوزی بر روی رومیزی به وسایلی مانند نخ های رنگی، پارچه مناسب و سوزن مخصوص نیاز داریم.‌ ابتدا باید طرح مورد نظر را روی کاغذ کشیده و کاغذ الگو را روی پارچه قرار داده و بوسیله صابون خیاطی طرح را روی پارچه پیاده می کنیم و سپس با استفاده از نخ و سوزن دور دوزی طرح را انجام داده و با استفاده از نخ های تیره و روشن شروع به پته‌دوزی روی رومیزی می کنیم.

سایه زدن یا نخ باید به خوبی برای گل ها و نقش ها انجام دهیم و برگ دوزی و دوخت حاشیه به صورت زیگزاگ انجام می شود. بعد از تمام شدن دوخت باید پته را شسته و بوسیله دستگاه مخصوص آن را اتو کرد. انواع رومیزی در ابعاد و اندازه مختلف و به صورت تکی و یا ست چند تکه با بهره‌گیری از هنر پته دوزی طراحی و تولید می شود.

مراکز عرضه رومیزی پته دوزی سایز بزرگ

مراکز عرضه رومیزی پته دوزی سایز بزرگ این روزها عرضه رومیزی پته دوزی سایز بزرگ به شیوه های گوناگون در سطح کشور انجام می شود که به علت کیفیت بالا و طرح و نقش زیبا استقبال خوبی از خرید آن صورت می گیرد و بسیار از مشتریان آن را به شکل کلی و با مناسب‌ ترین قیمت خریداری می کنند. یکی از معتبرترین مراکز عرضه رومیزی پته با کیفیتی عالی و قیمتی ایده آل همین سایت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان واحد فروش در تماس باشید و آنها مشتری را برای خریدی بهتر و آسان تر راهنمایی می کنند تا بتواند با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان محصول دلخواه را انتخاب و خریداری نماید و با ارسال آن به نشانی مورد نظر از پرداخت هزینه های جانبی و اضافی در رفت و آمد پیشگیری می گردد. در حال حاضر بازار خرید و فروش انواع محصولات پته دوزی از جمله رومیزی پته بسیار پررونق‌ می باشد و دارای مشتریان زیادی در داخل و خارج از کشور است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.