عرضه انواع رومیزی میز خاطره با کیفیت

امروزه میز خاطره یکی از انواع میز هایی می باشد که طرفداران زیادی دارد و در کنار مبل ها برای قرار دادن قاب عکس و لوازم های دکوری مورد استفاده قرار می گیرد. رومیزی میز خاطره دو تکه می باشد یعنی یک رومیزی ساتن گرد که تا پایه ها میز را می پوشاند و یک رو میزی ترمه یا سنگ دوزی شده که روی آن را می پوشاند. این رو میزی ها با بهترین کیفیت و قیمت در تمام عمده فروشی های موجود در سراسر کشور عرضه می شوند.

 

 

 

مناسب ترین رومیزی برای میز خاطره

مناسب ترین رومیزی برای میز خاطره

بهترین رومیزی خاطره باید از جنس با کیفیت و خوبی برخوردار باشد و با دکوراسیون منزل هماهنگ باشد. در هر دکوراسیونی بهتر است که از رومیزی های رنگ روشن استفاده شود و آن ها را با رنگ پرده ها و کوسن هماهنگ کنند تا جلوه ی زیبایی در فضای منزل داشته باشد.

رومیزی های میز خاطره دارای انواع گوناگونی از جمله: رومیزی ترمه، رومیزی تور، رومیزی ساتن، رومیزی راه راه، رومیزی هندی، رومیزی قلاب بافی شده، رومیزی طلایی و رومیزی کتان می باشد که در سایز، طرح و رنگ های متنوعی در بازار عرضه می شود.

در بین انواع رومیزی ها، رومیزی های تور، ساتن و ترمه از جمله معروفترین نمونه های موجود در بازار می باشند.

قیمت به روز رومیزی میز خاطره

قیمت به روز رومیزی میز خاطره

همانطور که گفتیم رو میزی میز خاطره دارای طرح و رنگ های متنوعی می باشد همچنین دارای جنس های مختلفی نیز می باشد به همین دلیل با قیمت های مختلفی در بازار عرضه می شوند.

قیمت رومیزی خاطره به عنوان مختلفی مانند : نوع جنس، کیفیت، برند تولید کننده و نحوه خرید بستگی دارد و برای آگاهی از قیمت به روز آن می توانیم با مشاوران فروش آن ها در نمایندگی ها تماس تماس بگیریم و از قیمت و کیفیت آن ها اطلاع کسب کنیم.

کارخانه های زیادی این رو میزی ها را با طرح و مدل های متنوعی تولید و در بازار های داخلی و خارجی با بهترین کیفیت و برند های معتبر عرضه می کنند و علاوه بر در بازار های داخلی در کشور های دیگر نیز طرفداران زیادی دارد. به همین دلیل سالانه تعداد زیادی از این کالا ها به کشور های دیگر صادر می شوند.

مشتریان می توانند این محصول را به صورت عمده و یا جزئی خریداری کنند.در روش خرید عمده می توان محصول مورد نظر خود را با قیمت ارزان تر و کیفیت بالا خریداری نمود.

افراد برای خرید این رومیزی ها می توانند به عمده فروشی های موجود در تمام نقاط کشور مراجعه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.