عرضه صندوقچه جانماز عروس با طرح شیک

نماز یکی از واجبات این ماست که هر مسلمانی موظف است روزی ۱۷رکعت نماز بخواند. برای نماز خواندن نیاز به جانماز و مهر و تسبیح نیاز است. در هر خانه ای جانماز و مهر و تسبیح موجود است حتی اگه اهل آن خانه اهل نماز خواندن نباشند قطعا جانماز و مهر در خانه دارند.

در خانه های پدر بزرگ و مادربزرگ ما که قطعا جانماز وجود دارد امروزه با راهی کردن عروس به خانه بخت جانماز و مهر را در بین جهاز عروس قرار میدهند حتی برای شگون آن هم که شده یا برای شروع زندگی معنوی. ما در اینجا صندوقچه جانماز عروس را برای معرفی به تازه عروسان عزیز آورده ایم.

 

همه چیز در مورد انواع صندوقچه جانماز عروس

همه چیز در مورد انواع صندوقچه جانماز عروس

 

صندوقچه های جانماز تنوع رنگ و طرح جنس دارند نسبت به سلیقه های افراد مختلف در بازار موجود است.

انواع صندوقچه جانماز موجود در بازار  که در داخل هر صندوقچه لوازمی وجود دارد از جمله:

۱.سجاده

۲.جانمازکه در روی سجاده قرار میگیرد

۳.کیف مهر و تسبیح سِت جانماز

۴.جای قرآن

۵.صندوقچه

صندوقچه  از بهترین چوب ساخته شده که روی آن را با ابر یا فوم  پوشانده شده روی فوم روکشی زیبا کشیده شده است. روکش صندوقچه  از بهترین متریال  که بنا به سلیقه شما از پارچه مخمل و یا چرم یا طرح سنتی ترمه استفاده شده روی آن را میپوشانند.

روکش بیرونی صندوقچه از هر پارچه ای استفاده شده باشد جانماز داخل آن هم از همان متریال استفاده شده و تمام سرویس با هم یکی هستند و یک طرح دارند . در بعضی از این صندوقچه ها مهر تربت کربلا و تسبیح و کتابچه دعا قرار دارد و در دیگری این موارد وجود ندارد و به جای اینها در بعضی دیگر عطر و تسبیح و مهر قرار دارد.

تسبیح موجود در صندوقچه سِت سرویس جانماز است و همرنگ آن است

آخرین قیمت ست صندوقچه جانماز عروس سال ۹۹

آخرین قیمت ست صندوقچه جانماز عروس سال ۹۹

قیمت ست صندوقچه متفاوت است و بستگی به جنس چوب و پارچه استفاده شده در این سرویس است. روی بعضی از این صندوقچه ها و سرویس جانماز داخل صندوقچه گلدوزی شده و روی بعضی دیگر گیپور و حاشیه استفاده شده و روی بعضی هویه کاری شده است که نسبت به کاری که روی آن به کار رفته است قیمت صندوقچه ها تغییر میکند.

پارچه استفاده شده طرح و رنگ های متفاوتی دارد و رنگ های گسترده ای دارد که هر کسی میتواند بنا بر سلیقه خود و رنگ دکور خود رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کند و در منزل خود استفاده کند که قطعا این صندوقچه زیبا جلوه خاصی به خانه نو عروس شما میدهد. برای اطلاع از قیمت این صندوقچه های جانماز عروس در سال ۹۹بهتر است به مشاورین سایت مراجعه کنید و از آنها سوال کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.