عرضه مستقیم ست جانماز عروس درجه یک

در دین مبین اسلام، به مسلمانان، اقامه هفده رکعت نماز واجب توصیه شده است. نماز خواندن، نیازمند جانماز یا سجاده و برای بانوان پوشش چادر می باشد. از گذشته تا به اکنون، به خاطر اعتقاد و باور به نماز که تسبیح در پیشگاه خداوند متعال است، بر این بوده ایم که بهترین لباس ها و مکان ها را برای آن انتخاب کنیم. این باور، باعث شده است تا در جهیزیه ها ، شاهد طرح ها و رنگ های بسیار زیبای ست سجاده و جانماز باشیم؛ چرا که نمادی برای آغاز زندگی زوج با یاد خداوند بزرگ می باشد. درجه یک بودن ست جانماز عروس، برای هر عروسی قابل اهمیت است. در ادامه به توضیحاتی درباره آن می پردازیم.

عرضه مستقیم ست جانماز عروس درجه یک

آشنایی با اجزا ست جانماز عروس

آشنایی با اجزا ست جانماز عروسانتخاب رنگ و طرح و جنس پارچه ست جانماز، بر عهده سلیقه هر فرد می باشد؛ اما غالبا برای استفاده در جهیزیه عروس، از رنگ های روشن یاسی، سفید، شیری، آبی آسمانی و کرم استفاده می شود.
در این بین، برخی ترجیح می دهند جانمازهای مشابهی برای داماد و عروس انتخاب کنند؛ برخی نیز با مدل های متفاوت می پسندند. اما به طور کلی، ست جانماز مرغوب می تواند شامل سجاده، جانماز، کیف یا صندوقچه ای برای قرار دادن ست در داخل آن ها باشد. طراحان در این زمینه، با توجه به تنوع بالای بازار در پارچه و انعطاف سلایق، به طراحی و دوخت انواع آن می پردازند

بسیار دیده ایم سجاده و جانمازهایی که بر سطح آن ها گلدوزی یا روبان دوزی انجام شده است؛ گاهی نقاشی روی پارچه، دوخت نگین یا سنگ های زینتی و در نوع پارچه ترمه با سرمه دوزی، به آن ها رنگ و نقش می بخشند.

آخرین قیمت ست جانماز عروس ممتاز

آخرین قیمت ست جانماز عروس ممتازبا توجه به اینکه این ست، شامل چه اجزایی باشد، قیمت متفاوت می شود. مثلا همانطور که گفته شد مسلم است قیمت ست جانماز، با داشتن صندوقچه یا کیف، یا با نبود آن تغییر می کند.

همچنین با توجه به پارچه به کار برده شده در آن، که می تواند ترمه با رنگ روشن، مخمل، تور و گیپور، قالیچه ای و… باشد، بهای پرداختی نوسان دارد. در نوع ممتاز آن، البته با توجه به مورد نیاز پارچه، شاهد هستیم که آستر کشی نیز برای آن صورت گرفته ست.

این تنوع در بازار، به توان های مالی مختلف و سلایق گوناگون بسیار کمک کرده است.
برای عمده فروشان، که هزینه های کلان در این رابطه پرداخت می کنند، بسیار مهم است که آخرین قیمت انواع جانماز عروس چقدر می باشد، تا قیمت را نسبت به کیفیت آن سنجیده و سفارش خرید دهند. ایشان می توانند به این قیمت ها، به راحتی از طریق اینترنت دسترسی پیدا کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.