عرضه مستقیم صندوقچه جا نماز باکیفیت

 صندوقچه جا نماز که برای نگهداری مهر، تسبیح و همچنین جانماز استفاده می شود مورد استفاده در مکان های زیادی از جمله مساجد و نمازخانه های مدارس و همچنین حرم های ائمه و زیارتگاه ها می باشد.

صندوقچه جانماز به صورت چوبی و فلزی تولید می‌شود که به علت کیفیت بالا و مرغوبیت که دارد به سایر شهرهای ایران و همچنین کشورهای همسایه عرضه شده و به فروش می رسد. 

صندوق جانماز با کیفیت معمولاً از چوب گردو و یا ام دی اف های با کیفیت بالا ساخته می شود که در برابر رطوبت و ضربه نیز مقاوم می باشد. 

عرضه مستقیم صندوقچه جا نماز باکیفیت

ویژگی انواع صندوقچه جا نماز

ویژگی انواع صندوقچه جا نماز ویژگی انواع صندوقچه جانماز بسته به مدل  آن و همچنین ابعاد آن متفاوت می باشد.

صندوقچه های جانماز چوبی که در ابعاد مختلف تولید می شوند سبک بوده و به راحتی قابل حمل می باشد همچنین می‌توان از این صندوقچه ها در مکان های مختلف نیز استفاده کرد و بسته به نوع چوب به کار برده شده در آن کیفیت آن متفاوت است.

 نمونه های فلزی صندوقچه های جانماز نیز این ویژگی‌ها را دارند که قابل رنگ شدن می باشد همچنین نسبت به ضربه در برابر صندوق جانماز چوبی مقاومت بیشتری دارد ولی چون فلزی هستند وزن بیشتری داشته و حمل آنها نیز دشوارتر می باشد.

ویژگی دیگر این صندوقچه ها این می باشد که می توان از آنها برای نگهداری چادر نماز نیز استفاده کرد. 

صندوقچه جانماز همچنین به عنوان کادویی برای تازه عروس داماد ها نیز استفاده می شود. 

صندوقچه های جانماز دارای یک درب در قسمت بالایی می باشند که می توان آن را به راحتی باز و بسته و حتی قفل کرد.

بعضی دیگر از انواع صندوق جانماز در ابعاد بزرگ تر تولید می شوند که برای نگهداری اقلام و وسایل بیشتری مورد استفاده قرار می گیرند که از این نمونه های بزرگتر در مکان های زیارتی استفاده زیادی می شود. 

بهترین فروشندگان صندوقچه جا نماز

بهترین فروشندگان صندوقچه جا نماز بهترین فروشندگان جا نماز این اصل را سرلوحه کار خود قرار می دهند که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و همچنین نازلترین قیمت تولید کنند و در دسترس مشتریان قرار دهند که هم میزان فروش آنها بالاتر برود و همچنین مورد رضایت مشتریان باشد.

 همچنین تولید کنندگان صندوقچه جانماز محصولات خود را به سایر کشورهای همسایه اعم از عراق و پاکستان که همجوار با ایران می باشند نیز صادر می کند که در آنجا مورد استقبال و رضایت مصرف کنندگان و مشتریان قرار گرفته است. جهت خرید صندوقچه جانماز می‌توان به این فروشندگان مراجعه کرده که محصولات خود را به صورت عمده و کلی نیز به فروش می‌رسانند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.