عرضه کننده معتبر رومیزی پته بیضی

پته نوعی سوزن دوزی می باشد که بر روی قسمت های مختلف پارچه و با استفاده از بخیه های رنگی انجام می ‌گیرد و اغلب از نخ‌های پشمی برای این کار استفاده می ‌شود. محصولات به دست آمده به صورت همچون رومیزی یا انواع اشکال دیگر قابل استفاده هستند.

رومیزی پته بیضی یکی از زیبا ترین و پرکاربردترین انواع پته موجود در بازار است که توسط عرضه کننده معتبر این محصول در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت و آنها می ‌توانند به طور مستقیم نسبت به سفارش این محصول اقدام کنند.

عرضه کننده معتبر رومیزی پته بیضی

آموزش بست زدن در پته دوزی

آموزش بست زدن در پته دوزی در تولید و دوخت پته ایجاد بست های محکم از اهمیت بالایی برخوردار است چون مانع از باز شدن نخ ها به مرور زمان می شود بنابراین یکی از اصلی ترین مراحل انجام پته دوزی بست زدن می باشد که به وسیله آن الیاف نخی یا پشمی بر روی پارچه زمینه محکم می شوند و می توان سایر نخ دوزی ها رو حول آنها انجام داد.

بست زدن باعث می شود که کوک های بلند بر روی پارچه قرار بگیرند و کاملاً به آن محکم شوند. هنگام کوک زدن باید ابتدا چند میل برگشته و از سمت راست نسبت به خارج کردن کوک سوزن اقدام نمود علاوه بر این در مکان هایی که قرار است گلدوزی انجام شود می توان این فاصله را بیشتر نمود تا به این نحو محل دقیق بست مشخص نشود و دوخت زیباتری ایجاد می شود.

ایجاد بست در مکان های نیم دایره و محل‌های نوک تیز باید به صورت مستقیم باشد تا نخ اتصال محکم تری به پارچه داشته باشد و به این ترتیب ماندگاری محصول بیشتر شود.

پخش مستقیم رومیزی پته بیضی

پخش مستقیم رومیزی پته بیضی پخش رومیزی پته بیضی به صورت مستقیم توسط عرضه کننده رومیزی پته در بازار انجام می شود و کسانی که در زمینه فروش انواع صنایع دستی دارای فروشگاه هستند و یا صادرات این محصول به کشورهای دیگر را انجام می ‌دهند می ‌توانند به صورت عمده این رومیزی بسیار زیبا را خریداری کنند.

روش پخش به صورت مستقیم و بی واسطه رومیزی باعث می شود که علاقه مندان به این محصول برای خرید آن به واسطه ها مراجعه نکنند و با ارتباط مستقیم با عرضه کننده این محصول آن را با پایین ترین نرخ ممکن خریداری نمایند.

پخش مستقیم این محصول از طریق همین وب سایت انجام می ‌شود و خریداران می ‌توانند با مراجعه به این وب سایت انواع طرح ها و رنگ های مختلف این رومیزی را مشاهده کرده و از میان آنها گزینه های مورد نظر را انتخاب کنند تا پس از تایید نهایی در اولین فرصت برای آنها ارسال شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.