عرضه کنندگان رومیزی پته دوزی شده

این رومیزی پته دوزی شده به صورت دکوری، مانند انواع تابلو، هم به صورت رومیزی می باشد که کاملا دست دوز بوده و از جنس پشم طبیعی است و با روش سوزن دوزی آماده می شود و در طرح های زیبایی مثل بوته و گل و… وجود دارند. و یا با طرح منظره هایی از بوته های رنگین پدید می آیند. عرضه ی رومیزی پته دوزی شده زیبا، هنر دست استاد کاران حرفه ای کرمان می باشد.

عرضه کنندگان رومیزی پته دوزی شده

همه چیز درباره قدمت رومیزی پته دوزی شده

همه چیز درباره قدمت رومیزی پته دوزی شده از رومیزی پته دوزی شده به صورت قاب شده و آویخته بر دیوار نیز استفاده می کنند، تا جلوه ی بیشتری به دکوراسیون و نمای داخلی منزل خود ببخشند. این رومیزی پته دوزی شده در کنار پارچه به صورت بخیه با سوزن دوخته می شود، که نخ آن از جنس پشم گوسفند است و در رنگ های عنابی، مشکی، نارنجی، سبز، آبی و لاکی و… که پرکاربرد ترین رنگ های تولید شده از رومیزی پته دوزی شده هستند ارائه می شود.

پارچه ای که روی آن پته دوزی می شود نیز از جنس پشم گوسفند است. نقش ها و طرح هایی که بر این پارچه ها دوخته می شود، اکثرا گیاهی و سنتی هستند. از این پارچه ی پته دوزی شده برای تولید انواع پرده، کوسن، دیوار کوب، رومیزی استفاده می شود. از این پته ها در مراکز و نمایشگاه های آثار دستی نیز برای نشان دادن هنر اصیل ایرانی به جهانگردان و توریست ها استفاده می کنند.

مرکز پخش رومیزی پته دوزی شده

مرکز پخش رومیزی پته دوزی شده پخش رومیزی پته دوزی شده ، که پته ی خام می باشد، بیشتر در تهران و کلان شهر ها و همچنین در شهرهایی نظیر کرمان رواج دارد. در بین این شهر ها تهران از اهمیت بالاتری بر خوردار است؛ علت اهمیت تهران در این میان به جهت پایتخت بودن آن و وجود جمعیت گسترده ای از طرفداران رومیزی پته دوزی شده در این شهر است.

بیشتر سعی می شود پته های خام اعلا را به دست هنرمندان گرانقدر دوخت پته در تهران رسانده شود تا هنر زیبای رومیزی پته دوزی شده به بهترین نحو آن انجام دهند. یک مطلب مهم دیگر در زمینه عرضه رومیزی پته، رده بندی کیفی این آثار هنری است. که تولید کنندگان هنرمند این محصول باید آن را در نظر بگیرند.

تنوع درجه بندی این رومیزی پته دوزی شده به دلیل تنوعات جنسی شال یا همان پته ی به کار برده شده در نخ مصرفی آن است. پس بنا به مطالب یاد شده پیش از اقدام به خرید این محصول زیبا و اصیل ایرانی درباره ی انواع جنس ها و درجه بندی های آن تحقیقاتی به عمل آورده شود، تا بتوان خریدی مطلوب و با کیفیت را به انجام رسانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.