عمده فروشی رومیزی پته کرمان

پته محصولی است که از نخ دوزی انواع الیاف و نخ های مختلف از جمله پشم بر روی زمینه پارچه‌ای ایجاد می شود و با این کار طرح ها و شکل های مختلفی بر روی پارچه شکل می ‌گیرد که به پته معروف است. رومیزی پته یکی از معروفترین انواع این محصول است که از کاربرد زیادی برخوردار است.

فروش رومیزی پته کرمان به عنوان نوع مرغوب این محصول توسط عمده فروشی پته کرمان انجام می شود و خریداران از سراسر کشور می توانند در تماس مستقیم با این عمده فروشی ضمن اطلاع از انواع طرح های این محصول سفارش خود را اعلام کنند.

عمده فروشی رومیزی پته کرمان

آموزش نگهداری از رومیزی پته

آموزش نگهداری از رومیزی پته رومیزی پته محصولی است که معمولاً از الیاف نخ طبیعی در ساخت آن استفاده شده است بنابراین نسبت به حشرات موذی بسیار حساس است و باید آن را جای خنک و به دور از حشرات موذی نگهداری ‌ کرد.

این محصول باید در مکانی که امکان تهویه هوا وجود داشته باشد قرار گیرد تا به این ترتیب از نم گرفتن و پوسیدگی آن جلوگیری شود و به همین دلیل نگهداری آن در چمدان کار مناسبی نیست و بهتر است آن را به صورت رومیزی و یا در قاب استفاده کرد.

در نگهداری پته ترجیح بر این است که از شستشوی آنها جلوگیری شود زیرا شستشو به تدریج باعث سایش آنها خواهد شده و رنگ و زیبایی آنها به تدریج کاهش می یابد بنابراین می ‌توان از روکش سلفون و یا حتی شیشه برای حفاظت این محصول از گرد و خاک اقدام نمود و به این ترتیب نیاز به شستشو نخواهد داشت..

نگهداری پته باید در محیطی به دور از نور مستقیم خورشید باشد زیرا باعث رنگ رفتگی آن می گردد همچنین در نگهداری پته در قاب لزومی به استفاده از مقوا در پشت قاب نیست و بهتر است هوا در دو طرف پته جریان داشته باشد.

مرکز صادرات رومیزی پته کرمان

مرکز صادرات رومیزی پته کرمان مرکز صادرات رومیزی پته کرمان اقدام به ارائه این محصول در بازارهای خارجی به عنوان صنایع دستی مرغوب کشور نموده از این مرکز انواع مختلفی رومیزی در طرحها و ابعاد ابعاد مختلف را از بهترین جنس و کیفیت تهیه و آن را در جهت صادرات به کشورهای دیگر بسته بندی میکند این مرکز هم چنین انواع رومیزی را به بازار داخلی نیز ارائه می نماید و خریداران داخلی نیز می‌توانند در تماس با این مرکز نسبت به سفارش رومیزی اقدام کننده این مرکز صادرات خود را به کشورهای همسایه و حتی کشورهای اروپایی و آمریکا انجام می دهد و به دلیل بالا بودن نرخ ارز صادرات این محصول به سود مناسبی برای این مرکز و صادرکنندگان و خواهد داشت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.