فروشنده رومیزی پته سفید یک در یک

رومیزی پته سفید یک در یک به عنوان یکی از صنایع دستی استان کرمان شناخته شده است این رومیزی ها که با هنر پته دوزی تولید می شوند جایگاه مناسبی در بازار فروش داخلی و خارجی پیدا کرده اند در واقع این روزها جزو صنایع‌دستی به حساب می آیند و ظاهر بسیار زیبا و منحصر به فردی دارند. فروش رومیزی پته به صورت عمده در شهر کرمان انجام می‌شود اما واحدهای فروش آن در دیگر استان ها نیز به صورت حضوری و غیرحضوری در حال فروش این محصول می باشند.

فروشنده رومیزی پته سفید یک در یک

نکات مهم شستشو رومیزی پته سفید

نکات مهم شستشو رومیزی پته سفید هنر پته دوزی و صنعت پته دوزی یکی از هنرهای اصیل ایرانی است که در شهر کرمان شروع شده و در همان شهر نیز گسترش پیدا کرده است خانم‌های باهنر کرمان این محصول را با روش سوزن دوزی بر روی پارچه پشمی ضخیم انجام می‌دهند.

  • اگر شما نیز از رومیزی های پته دوزی استفاده می کنید می بایست در مورد نحوه نگهداری و شستشوی آن اطلاعات کافی داشته باشید که محصول مورد نظر شما در مدت زمان زیادی با همان زیبایی و رنگ اصیل خود باقی بماند.
  • روش شستشوی محصول به هیچ عنوان از آب گرم استفاده نکنید همچنین انواع مواد شوینده قوی که شامل آنزیم های قدیمی باشند برای شستشوی محصول اثر مناسب نیستند و ممکن است آن را دچار تغییر رنگ کنند.
  • از لباسشویی نیز برای شستن رومیزیهای پته دوزی استفاده نکنید آنها را به صورت عمودی روی بند پهن نکنید و به صورت افقی روی یک سطح صاف بگذارید تا خشک شوند.
  • کیفیت پارچه پشمی و همچنین کیفیت نهایی که برای سوزن دوزی از آن ها استفاده می شود در نوع اعلام و درجه یک خود هستند و به همین دلیل محصول ساخته شده یک محصول بسیار با کیفیت عالی می باشد.
  • بهتر است بدانید که پته دوزی هایی که در شهر کرمان انجام می شود از نوع اصل بوده و هم چنین مراکزی به عنوان پته دوزی صنعتی تاسیس شده اند که کیفیت پته هایی که دست دوز شهر کرمان را به هیچ عنوان ندارد.

مرکز خرید رومیزی پته سفید مربع

مرکز خرید رومیزی پته سفید مربع مرکز خرید رومیزی سفید پته دوزی مربع همانطور که قبلا هم گفتم این شهر کرمان می باشد این شهر جزو شهرهای بزرگ تولید پته دوزی می باشد که محصولات آن در کشورهای مختلف دنیا به خصوص کشورهای اروپایی طرفداران بسیار زیادی دارد و توضیح هنر اصیل ایرانی است که می‌بایست نسبت به زنده نگه داشتن آن توجه ویژه نمود.

اگر شما نیز خواهان خرید رومیزی پته سفید مربع با درجه کیفیت عالی و با قیمت مناسب می باشد بهتر است آن را از خود شهر کرمان تهیه کنید اما از آنجایی که انواع مشتری‌های در اقسا نقاط کشور امکان مسافرت به شهر کرمان و خرید این محصول را ندارند ما اقدام به توزیع مستقیم این محصول به صورت اینترنتی با قیمت و کیفیت عالی نموده ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.