فروشنده عمده سجاده قران ایرانی

سجاده قران یا همان جانماز نوعی قالیچه ی تمیز می باشد که مسلمانان بر روی آن نماز می خوانند و بعد از خواندن نماز ان را جمع می کنند.

فروشنده عمده سجاده قران ایرانی

روش تولید سجاده قرآن در ایران

روش تولید سجاده قرآن در ایران

  • سجاده های ایرانی با نقش های گل و بوته و نقش جانوران بیشتر تولید می شود، اما سجاده های آسیای صغیر هرگز ذر آنها نقش حیوانات وجود ندارد، در ایران در اوایل سجاده را به صورت دستی مانند فرش می بافتند که به صورت دست بافت انجام می شد اما به مرور زمان با توسعه و رشد ماشین آلات و فرش ماشینی تولید سجاده و جانماز به صورت ماشینی انجام می شود به طوری که بسیاری از مسجدها و حسینیه ها سجاده ها را به صورت ماشینی خریداری می کنند و آنها را به مساجد می برند این سجاده های ماشینی با کیفیت های متفاوت و ۴۴۰ ، ۵۰۰، ۷۰۰، شانه به فروش می رسند و با تراکم های مختلفی تولید می شوند، طول سجاده های ماشینی معمولا ۶۳ سانتی متر می باشد و عرض آن ۱۲۵ سانتی متر است.
  • در بیشتر نقاط کشور تولیدی انواع سجاده وجود دارد که در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند و به صورت عمده آنها را به مغازه ها و یا فروشگاه های که در تنها سجاده نیز به فروش می رسد می برند و به فروش می رسانند.

شرکت تولیدی انواع سجاده قران مرغوب

شرکت تولیدی انواع سجاده قران مرغوب

  • سجاده قران محصول ایرانی و اسلامی می باشد که از تلفیق قران و دین برای به نمایش گذاشتن والا ترین هنر که نقشی از ابراز بندگی دارد که در نقش های یاد آور ملکوتی بودن ذات انسان است، سجاده یکی دیگر از تولیدی بیشتر شرکت ها می باشد که برای زینت دادن به مساجد و اماکن دینی مورد استفاده قرار می گیرد و در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می شوند.
  • شرکت های زیادی هستند که خود تولید کننده ی انواع سجاده قرآن نمی باشند و اما سجاده قرآن را به فروش می رسانند و باید هنگام خرید به این نکته توجه شود که سجاده قران را از خود تولید کننده خریداری کنید نه از واسطه گر ها چون مقرون به صرفه تر نیز می باشد و هم مرغوبیت و کیفیت بهتری دارد و هم در رنگ بندی های بسیار متفاوتی تولید می شوند.
  • بعضی از شرکت ها در میان خریداران مسجد ها معروف می باشند و بیشتر مسجدها و حسینیه ها سجاده های قران و جانماز های خود را از همین شرکت های مورد اعتماد و معتبر خریداری می کنند زیرا این روش بهتر و مورد اطمینان تر نیز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.