فروش انواع جانماز قرمز با کیفیت

سجاده و جانماز یکی از زیبا ترین متعلقات برای تک تک افراد مسلمان و نماز خوان در ایران و دیگر کشور های مسلمان جهان می باشد. یکی از قدیمی ترین طرح های جانماز قرمز می باشد.  معمولا یکی از سوغاتی هایی که مردم در شهر های زیارتی خرید می کنند جا نماز و مهر است. اکثر این جانماز ها دست بافت هستند و در خانه توسط خانم ها ساخته می شوند و در اختیار فروشندگان قرار می دهند. کشور چین حتی به جانماز هم رحم نکرده و این را تولید می کند.  سجاده علاوه بر خانه در مساجد نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 

فروش انواع جانماز قرمز با کیفیت

جانماز قرمز با طرح سنتی

جانماز قرمز با طرح سنتی جانماز طرح سنتی در اغلب فروشگاه ها پیدا می شود. این طرح ها در انواع مختلفی تولید می شوند. قبل اینکه اقدام به خرید کنید حتما فضایی که می خواهید در آن جانماز را پهن نمایید را در نظر بگیرید. از جانماز قرمز اکثرا در مساجد استفاده می شود.  چون فرش اکثر مساجد به رنگ قرمز می باشد و با  هم ست می شوند. برای سر نخوردن جانماز هنگام نماز خواندن باید از جانماز هایی استفاده کنید که دارای آستر هستند. حتما قد خود را برای جانمازی که می خواهید بخرید در نظر بگیرید. البته فقها می گویند که جانماز طرح دار باعث کم شدن حضور قلب در نماز می شوند. اگر ساعت های زیادی به عبادت مشغول هستیم، باید سعی کنیم از جنس های لطیف تر استفاده کنیم. باید در نظر بگیریم که جانمازی تهیه کنیم که قابل شست و شو باشد. از طرح های سنتی قرمز می توان به سجاده و جانماز ترمه طرح شاه عباسی نام برد. طرح بهشت هم یک نوع دیگر از این مدل جانماز ها می باشد. طرح هامون و طرح ترنج که از این نوع جانماز ها می باشد، به ندرت یافت می شود. طرح کوه نور و طرح مهستان و طرح ونوس هم می توان در این نوع جانماز ها دسته بندی کرد. 

عرضه بی واسطه انواع جانماز قرمز

عرضه بی واسطه انواع جانماز قرمز عرضه جانماز قرمز معمولا با واسطه شکل می گیرد ولی وب سایت www.ipatekerman.com با قرار دادن تخفیفات ویژه، باعث شده است تقریبا بی واسطه به فروش انواع جانماز طرح قرمز بپردازد. اگر در محل زندگیتان کمی پرس و جو کنید، حتما به خانه هایی می رسید که در آن مشغول به دوختن جانماز با طرح های مختلف هستند و با قیمت کمتری نسبت به مغازه داران و فروشندگان بازار اقدام به فروش محصولات خود می کنند. ولی بهترین شیوه امروزی خریدن به صورت مجازی از سایت است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.