فروش انواع رومیزی سنتی با کیفیت

رومیزی نقش زیادی در زیبایی خانه  دارد و زمانی که رومیزی با فرهنگ اصیل و طرح های ایرانی ترکیب شود ،اصالت را به خانه شما می افزاید . رومیزی بر دو نوع است:1-مدرن2-سنتی. که هر کدام ویژگی ها و زیبایی خودش را دارد. رومیزی سنتی علاوه بر زیبایی باید دارای کیفیت  باشد تا نه تنها  ماندگاری زیادی داشته باشد  بلکه پول شما را  نیز هدر ندهد.

فروش انواع رومیزی سنتی با کیفیت

انواع رومیزی سنتی طرح ترنج

انواع رومیزی سنتی طرح ترنج

  • ترنج یکی از طرح های زیبای ایرانی است که از دوره ی قاجار رواج بیشتری پیدا کرده است . و گفتنی است که ترنج در فرش های ایرانی ،پارچه های ایرانی و رومیزی های ایرانی به وفور یافت میشود . طرح ترنج انواع مختلفی دارد.
  1. انواع رومیزی سنتی طرح ترنج نیز مدل های مختلفی دارد مثل طرح رومیزی سنتی ترنج قلم کاری _رومیزی طرح ترنج ترمه _رومیزی طرح ترنج چاپی _رومیزی طرح ترنج پته ای.
  2. رومیزی طرح ترنج قلم کاری، رنگ و طرح مشخصی  دارد و این طرح منحصر به فرد است و ویژگی های خاص خود را دارد.
  3. رومیزی طرح ترنج ترمه رنگها و طرحهای متنوع تری دارد و این نوع رومیزی ویژگی  های منحصر به فردی  نیز دارد . ترمه دارای دو نوع کشمیری و ایرانی است . و مواد اولیه ان از ابریشم و پشم است. و اکثرا رنگ  آنها قرمز ،سبز،ابی و قهوه ای است  . و گفتنی است اگر رومیزی طرح ترنج  ترمه همراه با سرمه دوزی باشد زیبایی بیشتری  پیدا خواهد کرد. رومیزی طرح ترنج  چاپی هم زیباست ،اما نسبت به بقیه کیفیت پایین تری دارد
  4. پته دوزی از دیرباز یکی از زیباترین سوزن دوزی های ایرانی است که قدمت زیادی در ایران زمین دارد. و هنر زنان  خوش ذوق  ایران و خصوصا کرمان است . و این را در نظر داشته باشید که   این هنر ارزش خاص و بالایی دارد مخصوصا که این هنر کاملا دست دوز است و رنگ های مخصوص به خود را دارد. و نشان دهنده فرهنگ زیبا و رنگارنگ ایران است. رومیزی طرح ترنج پته ای یکی از خاص ترین  و زیباترین رومیزی هاست .

عرضه بی واسطه رومیزی سنتی

عرضه بی واسطه رومیزی سنتی

همیشه کیفیت حرف اول را میزند . اما علاوه بر کیفیت بالای محصول ،قیمت و ارزان بودن ان نیز مهم است . یکی از راه های خرید ارزان و با کیفیت خرید  بی واسطه محصول است که باعث میشود محصول مستقیم به دست مشتری برسد . و همچنین ارتباط نزدیکتری  بین مشتری و تولید کننده  فراهم می شود . این  نفع دوطرفه است  و هم باعث میشود،طرح های زیباتری تولید شود.  و ما سعی داریم تا عرضه رومیزی سنتی با کیفیت و ارزان را با حذف واسطه ها در اختیار شما قرار دهیم و رضایت شما را به ارمغان بیاوریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.