فروش برترین رومیزی میز گرد اصل

از مهمترین نکاتی که بانوان در تهیه و چینش لوازم منزل رعایت کرده و برایشان اهمیت دارد، رنگ بندی و تناسب بین آنها است، به همین علت تولید کنندگان برترین رومیزی میز گرد جهت تامین خواسته های مشتریان با سلیقه های مختلف، این محصولات را در رنگها و طرحهای گوناگون و پارچه های متفاوت، تولید مینمایند.

فروش برترین رومیزی میز گرد اصل

آشنایی با انواع مدل رومیزی میز گرد

آشنایی با انواع مدل رومیزی میز گرد رومیزیهای گرد از زیباترین و پرطرفدارترین رومیزی ها هستند که متناسب با ابعاد مختلف میزها و در رنگها و البته از پارچه های مختلفی تولید میگردند.

انواع رومیزی میز های گرد عبارتند از :

* ساتن

* ترمه

* توری

* نمدی

* سرمه دوزی

* پولک دوزی

* دانتل

رومیزی های گرد از جنس پارچه توری از پرطرفدارترین انواع رومیزی میباشد. در انتخاب رنگ و طرح رومیزی باید به این نکته مهم توجه داشت که میز در کجای منزل قرار دارد.          گاهی اوقات میز گرد و بزرگی دارید که در جایی جدا    از دیگر وسایل منزل قرار دارد، بطور مثال در ورودی یا گوشه پذیرایی که برای انتخاب رنگ رومیزی آن، از رنگهای شارپ و متضاد با مبلمان و همچنین از پارچه های طرح و نقش دار استفاده نمایید.                       

اگر میز شما بین مبلها یا کنار تختخواب قرار دارد، بهتر است از پارچه هایی با طرحهای ساده و رنگهای خنثی استفاده کنید.                                                   

همچنین در انتخاب پارچه رومیزی‌ باید به مدل میز توجه کافی داشت، بطور مثال اگر میز شما یک میز چوبی زیبا با طرح پرکار است، بهتر است از پارچه قلاب بافی شده و یا پارچه نازک، ‌مانند حریر استفاده کنید.    اما اگر میزتان از انواع قدیمی و با ظاهر نه چندان زیبا باشد بهتر است از رومیزی با پارچه های ضخیم، مانند ساتن و مخمل استفاده نمایید تا پایه ها و روی میز را پوشانده و باعث زیبایی منزلتان شود.                     

برای زیباتر شدن رومیزی میتوانید از پارچه های طرحدار برای لبه ها و روی رومیزی نیز استفاده کنید نکته مهم دیگری که در انتخاب رومیزی باید در نظر داشت، اندازه میز است.      اینکه بر اساس ارتفاع و ابعاد آن و همچنین میزان بلندی رومیزی چه مقدار باید پارچه رومیزی تهیه کرد.         

اما بطور معمول برای یک رومیزی بلند تا سطح زمین باید ارتفاع پارچه ۲ تا ۳ برابر اندازه قطر میز باشد.   اندازه استاندارد رومیزی کوتاه نیز ۷۵ سانتی متر است.

تولید عمده رومیزی میز گرد با کیفیت

تولید عمده رومیزی میز گرد با کیفیت با توجه به اهمیت رومیزی ها در زیبایی و چیدمان منازل و استقبال خریداران از طرحها و مدلهای مختلف آن تولید کنندگان متعددی به تولید رومیزی گرد با کیفیت، بصورت عمده یا جزئی پرداخته و تلاش مینمایند با استفاده از پارچه های مرغوب و متنوع نیازهای مشتریان را برآورده کنند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.