فروش بهترین جانماز پته سفید با کیفیت

همان طور که می دانید جانماز یک نوع فرش می باشد که مسلمانان بر روی آن نماز می خوانند. جانماز پته سفید یکی از انواع این جانماز می باشد. برای بسیاری از مسلمانان استفاده از جانماز امری بسیار دلپذیر است. شما در این مقاله با انواع مختلف جانماز آشنا خواهید شد. 

فروش بهترین جانماز پته سفید با کیفیت

بررسی انواع مدل جانماز پته سفید

بررسی انواع مدل جانماز پته سفید یکی دیگر از کاربردهای جانماز علاوه بر نماز خواندن در آن این است که بسیاری از تازه عروسان به هنگام عقد و عروسی در سفره عقد خود جانماز پهن می کنند. جانمازها انواع مختلفی دارد. این جانمازهای زیبا ممکن است یک یا دو رنگ باشند. همچنین، ممکن است که طرح پته در آن استفاده شود. انواع جانماز پته یکی از محبوبترین طرح در میان تازه عروسان می باشد. پس از این طرح محبوب، برای تزیین جانماز معمولا از طرح های ترمه دوزی، سرمه دوزی، گلدوزی یا مهره دوزی استفاده می کنند. بعضی دیگر از جانمازهای مورد استفاده طرح مخمل را دارا هستند که به نمازگزار یک حالت سنتی می دهد. از جمله طرح های دیگر جانماز می توان به طرح قالی و طرح گل های برجسته اشاره کرد. معمولا برای دوختن جانمازها از کیفیت های مختلفی استفاده می شود. اگر شما از جانماز خود به مدت طولانی استفاده می کنید بهتر است که جانمازی را انتخاب کنید که بهترین و بالاترین کیفیت را دارا باشد. چرا که ممکن است این جانمازها پس از مدتی استفاده کردن خراب شوند یا شما را خسته کنند.

قیمت نهایی جانماز پته سفید اصل

قیمت نهایی جانماز پته سفید اصل ویژگی جانماز پته سفید زیبایی آن است. تازه عروسانی که می خواهند از جانماز در سفره عقد خود استفاده کنند، می توانند از این نوع جانماز پته سفید استفاده کنند چرا که هم طرح زیبایی دارد هم می تواند سفره عقد شما را به بهترین شکل تزیین کند. بهترین نوع و کیفیت جانماز را شما می توانید در شهر مشهد یا دیگر شهرهای مذهبی پیدا کنید. در این شهرها به دلیل بالا بودن تقاضا، شما می توانید جانمازهای زیبا با طرح و رنگ های متفاوتی پیدا کنید و خریداری کنید. معمولا قیمت جانماز به کیفیت و طرح های رو آن بستگی دارد. بسیاری از طرح های که بر روی جانمازها به کار می رود دستی هستند و به همین دلیل از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار هستند. به همین دلیل، جانمازهایی که به صورت دستی تولید شدند، گران تر هستند. از طرف دیگر، کیفیت جانماز و نوع پارچه ای که برای تولید جانماز استفاده می شود نیز در قیمت جانماز تاثیر می گذارد. جانماز با کیفیت می تواند تا سال های طولانی برای شما کار کند، بدون آنکه خراب شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.