فروش جانماز پته سبز در کرمان

برای خرید عمده  و جزء انواع جانماز پته سبز می توانید به صورت مستقیم  اقدام به خرید کنید. خرید آن از طریق اینترنت و وب سایت های آنلاین هم امکان پذیر می باشد. خرید مستقیم برای خریدار بسیار ارزان قیمت و با صرفه می باشد و همچنین بسیار سود آور می باشد.

فروش جانماز پته سبز در کرمان

7 خصوصیات اصلی انواع جانماز پته سبز

7 خصوصیات اصلی انواع جانماز پته سبز در ابتدا باید این هنر میراث گذشته ایران می باشد. سینه به سینه بانوان ایران منتقل می شود. به طور کلی می توان گفت از پندار و بینش های شخصی مردم ایران می باشد. به واسطه سوزن با نخ های رنگی بر روی پارچه پیاده می شود. و زینت بخش خانه ها می باشد. 

از آنجا که صنایع دستی جایگاه ویژه ای در خانه کرمانی ها دارد، پته با کاربرد های متفاوتی که دارد در جهیزیه نوعروسان به عنوان هنر اصیل و ماندگار مردم این استان حتما قرار بگیرد. پته به عنوان جلد قران، جانماز، انواع تابلو های تزئینی، رومیزی، رو تختی، متکا، رو پشتی، کوسن، پرده، زیر لیوانی، زیر بشقابی، جای دستمالی کاغذی استفاده می شود، و به عنوان صنایع دستی کرمانی شمرده می شود. همچنین معروفترین نقوش پته، طرح پته‌ای یا درخت زندگی است که به نامهای متعدد در پته به کار گرفته می‌شود، مانند پته میری، پته ترمه‌ای، بته جقه‌ای، پته بادامی، پته سربندی، پته افشاری، پته کردستانی و غیره. از دیگر طرحهای پته دوزی، پیچک ترنج، سروچه، نقوش حیوانی بخصوص پرندگان و لچک ترنجی را می‌توان نام برد

جانماز های پته دوز  بیشتر طرح های کعبه خانه خدا، الله اکبر، حرم امام می باشد در حاشیه آن سوز دوزی های ظریف کار برده شده است و بسیار زیبا می باشد. سجاده های پته دوزی از به صورت مستطیل می باشند، و از دو جا نماز تشکیل شده است. که بر روی آن ها و حاشیه آن ها پته دوزی شده است.

قیمت متفاوت انواع جانماز پته سبز

قیمت متفاوت انواع جانماز پته سبز قیمت انواع جانماز بر اساس کیفیت آن تعیین می شود. هر چه جانماز ظریف باف باشد سوزن دوزی بیشتری در آن به کار رفته باشد مسلما دارای قیمت بسیار بالاتری می باشد. و پارچه که روی آن سوزن دوزی شده بر روی قیمت آن تاثیر دارد،  اگر پارچه با کیفیت باشد و قیمت مواد اولیه بالا باشد مسلما بر قیمت جانماز نیز اثر می گذارد بسیار های فروشگاه های اینترنتی در زمینه  خرید و فروش صنایع دستی و جانماز پته سبز در حال فعالیت هستند خرید اینترنتی به دلیل مستقیم بودن از تولید کننده به مصرف کننده برای خریدار بسیار با صرفه و سود آور می باشد. خریدار می تواند با پایین ترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.