فروش صندوقچه جانماز سفید با قیمت عالی

در قدیم  صندوق هایی مشاهده می شود که حاوی البسه و شال ترمه و اشیاء گران بها و با ارزش بود و توسط مادران به خوبی از آن  نگهداری می شد.  همیشه در گوشه ای از خانه که به آن پستو یا صندوق خانه می گفتند این صندوق ها نگهداری می شد.

امروزه مشاهده  می شود که این نوع از صندوق ها که قدمت دیرینه ای دارند در برخی از خانه ها و در خانواده ها  همچنان موجود است و به خوبی از آن مراقبت می شود و کاربردهای زیادی دارد. 

اما با پیشرفت علوم هنری هستند برخی از افراد خوش ذوق و سلیقه که همان صندوق ها را با استفاده از ابزار و اشیاء زینتی پیرایش می کنند و از ان به عنوان یک شی مدرن مخصوصا برای اتاق خواب عروس استفاده می کنند. 

فروش صندوقچه جانماز سفید  با قیمت عالی در حال حاضر با توجه به اینکه بسیار کارایی مفیدی دارد علی الخصوص برای تازه عروسان از روند بسیار خوبی برخوردار است و استقبال خوبی می شود.

این صندوقچه را می توان برای سجاده و چادر نماز و سایر ملزومات معنوی استفاده کرد.

فروش صندوقچه جانماز سفید با قیمت عالی

اهمیت صندوقچه جانماز سفید در خانه ایرانی

اهمیت صندوقچه جانماز سفید در خانه ایرانیناگفته نماند در بین خانواده های ایرانی با توجه به اینکه مسلمان هستیم قطعا اهمیت صندوقچه جانماز سفید در هر خانه ای نمود پیدا می کند.

خصوصا زمانی که مهمان عزیزی برای ما می آید به نوعی در آوردن جانماز و سجاده از صندوقچه جانمازی به نوعی احترام به مهمان هم به شمار می آید.

سفارش عمده صندوقچه جانماز سفید استاندارد

سفارش عمده صندوقچه جانماز سفید استاندارد با پیشرفت علم و تکنولوژی و و جود اینترنت و استفاده همگانی از این فن آوری کافی است فقط اراده کنید و با برقراری یک تماس سایز مورد نظر و همچنین طرح و رنگ صندوقچه خود را اعلام نموده و بعد از سفارش آن را درب منزل تحویل بگیرید. 

ابعاد این صندوقچه کاملا استاندارد است و بسیار زیبا طراحی شده است.

سفارش صندوقچه جانماز سفید استاندارد را می توانید با برقراری یک تماس انجام دهید و درب منزل تحویل بگیرید و از داشتن این صندوقچه زیبا گوشه اتاقتان به خود مباهات کنید .

البته این صندوقچه کاربردهای دیگری نیز دارد مثلا شما می توانید برای اسناد و مدارک مهم خود و یا اشیاء گران بهاء و یا البسه های مجلسی گران قیمت و یا حتی حوله ها استفاده کنید به عبارتی  دیگر قابل استفاده برای همه چیز است.

این صندوقچه را با پارچه چرم درست می کنند و بعضا دارای پایه های چوبی زیبایی هستند و رنگ بندی خوبی دارند اعم از قهوه ای تیره، مسی، سفید، کرم  

در کنار این صندوقچه زیبا می توانید یک عدد میز مخصوص نماز و صندلی سفید نیز تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.