فروش عمده رومیزی پته گرد در بازار

صنایع دستی ایران از شناخته ترین صنایع در جهان است که طرفداران بسیاردارد و هر فرد با سلیقه و با ذوقی خواهان این هنر دستی است. یکی از این هنر دست ها که از دیر باز تا به الان مورد توجه و استفاده بوده است هنر پته دوزی است که دارای طرح های زیبایی است که پر از نقش های رنگارنگ است. برای تهیه این محصول با قیمتی مناسب می توانید به فروش عمده رومیزی پته گرد در بازار مراجعه کنید. 

فروش عمده رومیزی پته گرد در بازار

مشخصات انواع رومیزی پته گرد

مشخصات انواع رومیزی پته گرد پته این هنر سوزن دوزی با اصالت که خاستگاه جنوب کشور است و مخصوصا استان کرمان که بعد از قالی کرمان به هنر پته دوزی تبحر و شهرت دارد و پته های گوناگون در طرح ها و مدل های مختلف را سوزن دوزی کرده و ارائه می دهند. پته ها از اندازه و سایز های مختلف دوخته می شود و هر کدام کاربرد مخصوص به خود دارند. پته ها انواع مختلفی چون رومیزی (گرد، چهار گوش، بیضی) ، تابلو ها، روپشتی، رو تختی، رو کوسنی و … دارند.

مواد تشکیل دهنده پته ها از پارچه ای به نام عریض و نخ های رنگی به نام ریس است. برای دوختن این نخ ها به پارچه، از قبل طرحی برای دوختن روی پارچه کشیده می شود تا کار را برای دوزنده راحت تر کند و کار تمیز و بی عیب و نقص شود و نخ های رنگی با اصول خاص باید سر جای خود نشانده شوند.

پته گرد انواع مختلفی دارد ولی پر کاربرد ترین پته رومیزی گرد، رومیزی پته خورشیدی است که طرح ها و نقش های سنتی زیبایی چون نقش گیاهی سنتی در آن نقش بسته است. کاربرد این رومیزی ها برای میز ها و عسلی ها است و زیبایی دو چندانی به وسایل منزل می بخشد. در رومیزی های گرد رنگ زمینه پته ها گاهی سفید است و گاهی قرمز لاکی با نقش های رنگی زیبا که معروف ترین نقش در پته درخت زندگی است که در بسیاری از پته ها از آن استفاده می شود.

خرید رومیزی پته گرد در سال 99

خرید رومیزی پته گرد در سال 99 سوزن دوزان این حرفه با تولید پته های رنگانگ در طرح ها و مدل های بسیار زیبا دل تمامی افراد خوش ذوق و هنر دوست را رباییده و با تولید صنایع دستی فاخر جایگاه ویژه ای را در تمامی دنیا برای خود بدست آورده اند. این هنر زیبا به دلیل زیبایی، منحصر به فرد و کیفیت بسیار بالا بسیار مورد پسند کشورهای دیگر نیز هست و صادرات آن به اقصی نقاط کشور انجام می گیرد. و خرید رومیزی پته گرد در سال ۹۹ به بیشترین میزان خود در سال های قبل رسیده است و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.