فروش عمده سجاده طرح محراب استاندارد

در زمان های قدیم چون کارخانه های فرش سجاده ای نبوده است. از حصیر ها استفاده می کردند. با پیشرفت علم و صنعت و پیدایش کارخانه ها آن ها به تولید سجاده ها و فرش های سجاده ای کرده اند که سجاده طرح محراب یکی از کاربردی ترین این فرش ها است. با ما همراه باشید تا با این فرش ها آشنا شوید.

فروش عمده سجاده طرح محراب استاندارد

رنگ بندی سجاده طرح محراب با طراحی خاص

رنگ بندی سجاده طرح محراب با طراحی خاص در کشور های مسلمان از جمله ایران از سجاده ها یا جانماز ها برای خواندن نماز استفاده می کنند. که در زمان های قدیم به خاطر نبودن فرش های سجاده ای یا جانماز ها از حصیرها برای مساجد و حسینیه ها استفاده می کردند. ولی در عصر امروزه و پیدایش کارخانه ها, به تولید این نوع سجاده فرش ها پرداخته اند.

انواع سجاده فرش ها به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند.

  • سجاده فرش های محرابی
  • سجاده فرش های تشریفاتی
  • سجاده فرش های یک پارچه 

سجاده فرش ها معمولا در رنگ های قرمز، آبی تیره، آبی روشن، گردویی، سبز تیره و سبزه روشن تولید می شود. که هرکدام از این فرش سجاده ها بنا به رنگ بندی که دارند دارای خصوصیاتی هستند. و اثرات مختص به خود را در روحیات اهالی مسجد و نماز گزاران دارند. بسیار مهم است که رنگ سجاده فرش با کاشی و پوشش دیواره های مسجد و محراب اصلی آن هم خوانی داشته باشد.

معمولا سجاده فرش محراب از نقش های خلوت و طراحی های زیبا و ساده تشکیل شده اند. سجاده فرش های محراب به دلیل داشتن طرح محراب و رنگ بندی زیبایی که دارد انتخاب مناسبی برای مساجد و حسینیه ها هستند. سجاده طرح محراب به دلیل طرح محرابی که دارد برای نظم دهی مساجد و حسینیه ها کار برد زیادی دارد. سجاده طرح محراب هم می شود تکی در منازل هم مورد استفاده قرار داد.

کارخانجات فعال تولید سجاده طرح محراب خوزستان

کارخانجات فعال تولید سجاده طرح محراب خوزستان در کشور ایران این سجاده ها با کیفیت عالی و در طرح بندی و رنگ بندی متنوعی ساخت می شود. که پرفروش ترین این سجاده ها سجاده طرح محراب است. که بسیار کاربردی و قابل حمل و سبک هستند. هر یک از این سجاده ها با توجه به نوع آن ها فروش خیلی خوبی دارند. مثلا سجاده طرح محراب در مساجد و حسینه ها و منازل هم مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانجات فعال زیادی در کشور به تولید این سجاده طرح محراب کرده اند. که شهر خوزستان یکی از شناخته شده های این طرح می باشد. و اگر قصد خرید سجاده با طرح محراب هستید می توانید آن ها را از کارخانجات یا تولید کنندگان این محصول با قیمتی ارزان و مناسب با طرح مورد نظر خود خریداری نمائید. این محصولات را هم می شود به صورت اینترنتی سفارش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.