فروش مستقیم رومیزی پته کرمان

پته کرمان به‌ عنوان یکی از هنرهای اصیل و بسیار زیبای این منطقه محسوب می ‌شود که از زیبایی بی‌ حد و حصری برخوردار بوده و دارای زیبایی خاص و چشم نوازی می باشد و به همین علت از بازار فروش بسیار خوبی نیز برخوردار است، فروش رومیزی پته کرمان به صورت مستقیم و بی ‌واسطه توسط واحد فروش و عرضه ‌کننده این محصول انجام می‌ گردد و از آنجایی که دارای زیبایی خاص و تنوع بالایی می‌ باشد با استقبال بسیار زیادی از طرف مصرف ‌کنندگان مواجه شده است، از طرفی فروش مستقیم این کالا به حذف واسطه‌ گران و کاهش قیمت آن به میزان قابل ‌توجهی منجر شده است.

فروش مستقیم رومیزی پته کرمان

آشنایی با انواع رومیزی پته کرمان

آشنایی با انواع رومیزی پته کرمان اگر شما نیز برای اولین بار نام پته کرمان را شنیده باشید قطعاً برای شما نیز این سوال پیش خواهد آمد که پته چیست و در واقع به چه چیزی پته گفته می ‌شود؟

پته از لحاظ معنایی به کرک و پشم گفته می شود که دارای نرمی و لطافت خاصی بوده و عمدتاً از موی بز و تولید آن استفاده شده است، پته دوزی نیز به نوعی دوخت انواع گل، گیاه، بوته و غیره بر روی پارچه‌ های مختلف گفته می ‌شود که دارای تنوع بسیار زیادی بوده و عمدتاً به ‌عنوان نوعی هنر دستی نیز محسوب می ‌شود.

رومیزی پته کرمان یکی از زیباترین رومیزی های موجود در بازار می ‌باشد که دارای تنوع بسیار زیادی در طرح، رنگ، مدل، ابعاد و اندازه می باشد که از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار می باشد و به دلیل دارا بودن رنگ ‌های بسیار شاد و زیبا در طراحی و تولید آن بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته ‌است.

در تولید رومیزی پته کرمان از نخ های مرغوب و باکیفیت استفاده می‌ شود که عمدتاً با استفاده از سوزن‌ های مخصوصی طرح ‌ها و نقش و نگارهای بسیار زیبایی را بر روی پارچه های مختلف نقش می ‌بندند و منجر به تولید رومیزی پته دوزی شده می‌ شوند.

رومیزی پته کرمان به اشکال هندسی مختلفی از قبیل مربع، گرد بیضی و غیره تولید می ‌شوند که هرکدام دارای ابعاد و اندازه‌ های کوچک، بزرگ و متوسط می باشند که از ترکیب رنگ‌ های بسیار زیبا و شادی در تولید آنها استفاده شده است که باعث محبوبیت و جذابیت بیشتر کار گردیده ‌است.

عرضه کننده رومیزی پته کرمان

عرضه کننده رومیزی پته کرمان عرضه کننده رومیزی پته کرمان با توجه به اینکه این محصول از بازار فروش خوبی برخوردار است، آن را در ویترین فروش خود قرار داده ‌است و به عرضه و فروش مستقیم این رومیزی پرداخته و با ارائه تنوع بسیار زیادی از این محصول توانسته سلیقه‌ های مختلف را پوشش دهد.

عرضه ‌کننده رومیزی پته با عرضه مستقیم این محصول به‌ صورت حضوری و غیرحضوری توانسته دست واسطه ‌گران و دلالان را در فروش این محصول کوتاه کرده و از طرفی سبب گردد تا این محصول با قیمتی بسیار مناسب و منطقی به فروش برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.