قیمت انواع سجاده جانماز سفید در کرج

قیمت انواع سجاده جانماز سفید در کرج و در شهر های دیگر وابسته به عوامل های گوناگونی است، که یکی از عامل های بسیار مهم کیفیت است.

در همه جای جهان هر چه کیفیت یک محصول بالاتر باشد، قیمت نهایی آن محصول هم افزایش می یابد و بر عکس، هر چه محصول مورد نظر کم کیفیت تر باشد قیمت کمتری را از آن خود خواهد کرد، سجاده جانماز هم از این مستثنی به دور نمی باشد، سجاده ای که دارای کیفیت بالایی باشد، قطعا طول عمر و زیبایی آن بیشتر است و تا مدت زمان بیشتری برای شما عزیزان دوام خواهد کرد از همین جهت دارای قیمت بیشتری هم خواهد بود.

قیمت انواع سجاده جانماز سفید در کرج

ابعاد استاندارد سجاده جانماز سفید در بازار

ابعاد استاندارد سجاده جانماز سفید در بازار سجاده جانماز سفید در بازار از لحاظ ابعاد استاندارد، کیفیت، جنس و…. دارای انواع گوناگونی می باشد.

انواع جانماز از لحاظ سایز عبارت می باشند از: 

  • سجاده فرشی 
  • سجاده کیفی
  • سجاده جیبی

سجاده فرشی: این نوع از سجاده ها خود دارای انواع بسیار گوناگونی می باشد، به طور کل سایز این سجاده جانماز از همه سجاده ها بیشتر است، کیفیت این نوع از سجاده ها به جنس و نوع دوخت آنها وابسته است، طرح سجاده های فرشی اکثرا شبیه به طرح فرش ها است، این سجاده ها عمدتا دارای رنگ بندی های متنوعی هستند که، تازه عروس ها معمولا از رنگ سفید آن استفاده می کنند چرا که، در ایران امعتقد  هستند رنگ سفید جانماز برای تازه عروس ها خوش یمن است.

سجاده کیفی: این نوع از سجاده ها نسبت به نوع قبلی از سایز بسیار کوچک تری بر خوردار هستند، به گونه ای سایز آنها به اندازه ای است که در کیف جا می شوند، سجاده کیفی دارای تنوع بسیار زیادس در طرح و رنگ می باشد.

سجاده جیبی: سایز این سجاده بسیار کوچک است، به عبارتی از همه سجاده های موجود در بازار کوچک تر می باشد اما مهم ترین مزیت این جانماز ها همان سایز کوچکشان است، سجاده جیبی با سایز کوچکی که دارد به راحتی در جیب افراد جا می شود.

قیمت سجاده جانماز سفید در مراکز پخش

قیمت سجاده جانماز سفید در مراکز پخش قیمت سجاده جانماز سفید در مراکز فروش علاوه بر مورد گفته شده فوق، یعنی کیفیت به عامل های دیگری هم وابسته است که دو مورد از این عامل های مهم عبارت می باشد از: 

  • تورم
  • سایز سجاده

تورم: یکی از عامل های بسیار مهمی که بر روی قیمت هر چیزی  تاثیر می گذارد تورم است با افزایش تورم پارچه برای تولید سجاده گران می شود، در نتیجه قیمت سجاده هم افزایش می یابد.

سایز سجاده: عمدتا هر چه یک سجاده بزرگ تر باشد، قیمت آن هم بیشتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.