قیمت بهترین ست جانماز با کیفیت

در بازار ست های مختلفی مثل ست رومیزی وجود دارد اما ست جانماز از بقیه ست ها چشم نواز تر است. ست جانمازی بهترین ست است که همه اجزای جانماز از کیفیت خوب و بالایی برخوردار باشند. قیمت بهترین ست جا نماز با کیفیت نباید خیلی زیاد باشد که کسی از خرید آن منصرف شود. باید یک قیمت معقول و متناسب با کیفیت اش داشته باشد.

 

زیباترین مدل ست جانماز

زیباترین مدل ست جانماز

معمولاً زیبا ترین و بهترین ست جانماز جانمازی است که رنگ و لعاب خوبی داشته باشد. رنگش نه خیلی رنگی جیغ و تند باشد و نه خیلی رنگ تیره و کدر.

معمولا زیباترین ست جانماز، جانماز هایی هستند که نقش و طرح ساده ای داشته باشند. جانماز هایی با طرح های شلوغ خیلی مورد پسند مشتری قرار نمیگرد. ست جانماز های زیبا و قشنگ را با طرح های ساده همراه با رنگ زمینه ای که به رنگ طرح ست جانماز بخورد به کار می برند. در ست های جانماز معمولا طرح هایی که نقش گل دارند بیشتر مورد پسند قرار میگیرد. البته طرح گلی که خیلی شلوغ نباشد و و فقط در قسمتی از ست جانماز به کار رفته باشد نه در کل جانماز.

یکی دیگر از ویژگی هایی که زیباترین ست های جانماز دارد در جنس پارچه جانماز است. جنس پارچه جانماز میتواند در زیبایی جانماز تاثیر گذار باشد. جنس هایی مثل ساتن ویا مخمل ویا جنس ابریشمی میتواند هرکدام جلوه و زیبایی خاصی به جانماز دهد. البته رنگ هر کدام پارچه جانماز هم در زیبا بودن آن بی تاثیر نیست.

عرضه مستقیم ست جانماز با کیفیت

عرضه مستقیم ست جانماز با کیفیت

جانمازی با کیفیت و درجه یک است که جنس خوبی داشته باشد. جنس پارچه ست های جانماز اگر مرغوب و با کیفیت نباشد ست های جانماز به فروش نمیرسد. حالا عرضه مستقیم ست های جانماز که باکیفیت باشد باید به صورتی باشد که بدون واسطه و دلال از کارگاه به مغازه صورت گیرد یعنی هر کارگاهی باید چند نفر را مامور کند تا برای فروش ست جانماز های خود به مغازه دار ها جانماز های خود را تبلیغ کنند. هرچه یک تولیدی ست جانماز بتواند با مغازه دار های بیشتری ارتباط بگیرد به شرطی که جنس جانماز ها با کیفیت باشد خیلی راحت و بدون هیچ واسطه ای اجناس خود را به صورت مستقیم عرضه کند و نبض بازار این جنس را در دست بگیرد. اگر تولیدی یا کارگاهی در رنگ ست های جانماز هایش و یا در طرح و نقش ست جانماز هایی که تولید میکند دقت کند و سلیقه به خرج دهد و البته محصول با کیفیت بالا تولید کند میتواند کالاهایش را علاوه بر این که به صورت مستقیم به مغازه دار ها عرضه کند میتواند با تعداد بالا و عمده و مستقیم اجناس خود را عرضه کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.