قیمت روز رومیزی میز ناهار خوری گرد

در بازار رومیزی با مدل های مختلفی از این محصول روبرو خواهید شد که یکی از آنها رومیزی میز ناهارخوری است. یکی از مدل های متعلق به این رومیزی که مناسب برای میزهای کوچک داخل آشپزخانه بوده و علاوه بر جلوه دادن به آن، منجر به نظم دهی و محافظت از میز خواهد شد، رومیزی میز ناهارخوری گرد است که با جنس و طرح های متنوع به فروش رسیده و از این رو ممکن است شاهد درجات مختلفی از قیمت روز رومیزی مورد نظر باشید.

قیمت روز رومیزی میز ناهار خوری گرد

ویژگی رومیزی میز ناهار خوری گرد

ویژگی رومیزی میز ناهار خوری گرد رومیزی یکی از اجزای جدایی ناپذیر هر میز در منزل به شمار رفته و آن را جلوه و نمایی ویژه می بخشد، به علاوه نظم خاصی را در میز به وجود آورده و از کثیفی و آلودگی میز جلوگیری خواهد کرد، اما یکی از انواع این محصول که برای انتخاب موجود خواهد بود و نظر همگان را به خود جلب نموده، رومیزی میز ناهارخوری گرد است.

در ادامه به ذکر ویژگی های مهم رومیزی گرد ناهارخوری خواهیم پرداخت:

  1. این رومیزی، مناسب برای میزهای گرد و دایره ای فرم بوده و مانند یک روکش زیبا برای آنها عمل می کند.
  2. مدل های موجود از این رومیزی به گونه ای است که یا فقط روی میز قرار گرفته و یا از روی میز آویزان خواهد شد که هر یک از آنها متناسب با سلایقی خاص می باشند.
  3. یکی از رومیزی های گرد لوکس و بسیار جلوه دار، رومیزی ترمه بوده که با تکیه بر پارچه های اعلا دوخته شده و از رومیزی های سنتی و بسیار مورد پسند به شمار می آید.
  4. جنس های مختلفی را می توان در این رومیزی مشاهده کرد، مانند رومیزی گرد لینن، رومیزی پلی استر، رومیزی نخی، رومیزی مخمل، ساتن، کتان و …

خرید رومیزی میز ناهارخوری گرد ساتن

اگر تصمیم به خرید رومیزی ناهارخوری عمده گرفته اید، یکی از بهترین گزینه هایی که برای انتخاب روبرویتان قرار خواهد گرفت، رومیزی میز ناهار خوری گرد ساتن است.
این رومیزی برای میزهای امروزی که در خانه های مدرن جا خوش کرده اند، یک آیتم ایده آل محسوب گشته و از چنین ویژگی های شاخص و بسیار خوبی برخوردار می باشد:

  • رومیزی ساتن زیبایی بسیار کاملی را به رخ کشیده که از هر رومیزی دیگری بیشتر در چشم خواهد بود.
  • میز ناهارخوری را لوکس تر نشان داده و همچنین در افزایش میل به غذا نیز موثر واقع خواهد گشت، به همین دلیل از آن برای دیزاین و تزئین میزهای رستورانی شیک بهره می‌برند.
  • ظرافت تمامی را به همراه داشته و برای میزهای ناهارخوری خانگی هم می توان از آن بهره برد.
  • رنگ های متنوع و بسیار زیبایی همچون سرخابی، کرم، قرمز، آبی، خردلی و … را دارا بوده که می توانند یک میز ناهارخوری تماشایی را پدید آورند.
  • دوام بسیاری داشته و نسبت به شستشو مقاوم است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.