قیمت ست کامل جانماز درجه یک ایرانی

نماز یکی از مهمترین عبادات و از فروع دین در اسلام به شمار می رود؛ از دید مسلمانان، شایسته است که این عبادت همراه با جانماز خوانده شود و به همین دلیل بازار انواع ست جانماز رونق خاصی دارد. شما نیز می توانید ست کامل جانماز را از ما خریداری نمایید.

قیمت ست کامل جانماز درجه یک ایرانی

مراحل دوخت ست کامل جانماز فوق العاده زیبا

مراحل دوخت ست کامل جانماز فوق العاده زیبا جا نماز ممکن است در اندازه های کوچک، متوسّط و بزرگ  و در قالب های ساده و سنّتی با طرح های فرش، پاچه مخمل و گل، طرح گل برجسته و غیره تولید گردد. دلیل تنوعی که در این محصول وجود دارد را( ضمن احترامی که معمولاً در تولید کالاهای مختلف به سلیقه ی خریداران گذاشته می شود) باید در تمایل مردم به هرچه شکوهمند تر عبادت نمودن خداوند جستجو نمود. همچنین، کاربرد زینتی این کالاها را می توان از دلایل دیگر گوناگونی آن ها در بازار، برشمرد.

در یک مرکز تولید جانماز، مراحل گوناگونی برای تهیه جانماز به صورت گام به گام طی می شود و ممکن است بتوان گفت علی رغم تفاوت های زیادی که در مدل های جانماز می تواند وجود داشته باشد، امّا مراحل تولید همه آن ها تقریباً یکسان است و شاید در تزئینات متفاوت برخی از انواع این کالا ها، مسیر های تولیدی اضافه و غیر همسان با محصولات مشابه خود، طی گردد.

در مرحله نخست تولید جانماز به شکل کیسه پارچه ای، پارچه های مورد نظر را انتخاب نموده و سپس در ابعاد و اندازه های یکسان برش بزنید. سپس در مرحله بعدی پارچه های مزبور را از طرف رو بر روی یک دیگر گذاشته و به وسیله سنجاق آن ها را به هم وصل نمایید.

در گام سوّم، دور تا دور پارچه ها را با فاصله ی مشخصی (به جز بخش کوچکی که دست خورده باقی می گذارید جهت پشت و رو نمودن کار) از لبه پارچه با دستگاه چرخ خیاطی به هم می دوزید. سپس در قدم چهارم هر چهار گوشه کار را برش اریب بزنید تا کار بهتر انجام شود. پس از آن از قسمتی که در هنگام دوختن آن را دست نخورده گذاشتید پارچه ها را پشت و رو نمایید.

در مرحله بعد کار خود را اتو نمایید تا صاف گردد و دوباره لبه آن را به صورت بسیار ظریف از قسمت رو در زیر دستگاه خیاطی قرار دهید در هنگام کار با چرخ خیاطی توجّه نمایید که کار بسیار با کیفیّت و دقیق و ظریف انجام شود. پس از آن گوشه های کار را در اندازه های مشخص تا بزنید و با فاصله یک سانت دور تا دور کار خود را بدوزید.

در نهایت دو بند، یکی از سمت چپ و دیگری را از سمت راست از طریق دوخت یک سانتیمتری کار خود از سرتاسر جانماز خود عبور دهید و سپس بند ها را به هم گره بزنید. محصول به دست آمده می تواند تحت عنوان یک جانماز مسافرتی مورد استفاده قرار بگیرد

مرکز تولید انواع ست کامل جانماز شیک

مرکز تولید انواع ست کامل جانماز شیک مسلمان و شیعه بودن اکثریّت جامعه ایران سبب شده است که وسایل مذهبی از قبیل جانماز بازار خوبی داشته باشند. وجود این بازار سبب شده است که تولید کننده های گوناگونی به تولید آن ها بپردازند. محصولات تولید شده توسّط این شرکت ها در بازار و فروشگاه های آنلاین به فروش می رسد.

وب سایت www.ipatekerman.com به عرضه و فروش انواع ست کامل جانماز می پردازد. برای خرید این محصولات می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.