قیمت سجاده جانماز قرمز در مراکز پخش

سجاده ها و جانماز ها از مهم ترین وسایل عبادت در خانه هر مسلمان است ، سجاده ها و جا نماز ها در طرح ها و رنگ های مختلف، آبی، سبز ، سرمه ای و قرمز و.‌‌‌‌‌….طراحی و تولید شده اند. سجاده جانماز قرمز یکی از انواع این محصول است که از زیبایی خاصی برخوردار است ، قیمت این محصول به جنس این محصول بستگی دارد که در این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.

قیمت سجاده جانماز قرمز در مراکز پخش

بهترین سجاده جانماز قرمز با طرح زیبا

بهترین سجاده جانماز قرمز با طرح زیبا

بهترین سجاده جانماز های قرمز موجود در ایران به این ترتیب تقسیم می شوند:

1.فرش های سجاده ای :

این نوع از جا نماز و سجاده در انواع تک نفری و مناسب مساجد و حسینیه ها طراحی و توسط دستگاه های تولید فرش ماشینی بافته می شوند.
فرش سجاده ای در تراکم ها و شانه های مختلف همچون فرش های دیگر تولید می شوند . این سجاده ها در دو طرح سجاده های محرابی و تشریفاتی برای مساجد و غیره بافته می شوند. 

2.سجاده از جنس ترمه

ترمه یکی از پارچه های اصیل و قدیمی ایران است ، ترمه ها با ماشین های مخصوص و در انواع و اقسام رنگ ها و طرح ها مانند طرح گل شاه عباسی بافته می شود. ۱جانماز ترمه اصل قیمت بالا تری دارد.

3.جانماز سجاده های مخمل نیز یکی از قدیمی ترین جانماز های ایرانی است که در رنگ قرمز جلای منحصر به فردی دارد. جانماز های مخمل معولا با نوار هایی تزیین می شوند.

4.سجاده و جانماز های تولید شده از جنس موکت :

این نوع از سجاده ها و جانماز ها هم  در دو طرح محرابی و تشریفاتی تولید و توزیع می شوند. سجاده هایی که از جنس موکت هستند نسبت به نوع قبلی آن قیمت پایین تری را در بازار دارند ولی به دلیل زبری موکت نماز گزار به هنگام نشستن و برخاستن راحتی سجاده های جنس فرش را نخواهد داشت،زیرا موکت ها زیر انداز های بدون پرزی هستند که جنسی سخت و خشک دارند.

5. گلیم فرش های سجاده ای:

گلیم ها نوعی از زیر انداز هستند که با فرش های ماشینی شانه بافت ، بافته می شوند . این نوع از جانماز ها نیز از جانماز های ارزان قیمت در بازار است که قیمت آن به تراکم و شانه گلیم ، وزن و ضخامت و غیره بستگی دارد.گلیم فرش هایی که از رنگ تیره تری در بافت آن ها استفاده شده به قیمت بیشتری در بازار فروخته می شوند ، گلیم فرش جانمازی قرمز هم جز این دسته است .

مراکز عرضه انواع سجاده جانماز قرمز مرغوب

مراکز عرضه انواع سجاده جانماز قرمز مرغوب

عرضه انواع سجاده و جانماز مرغوب به صورت تکی و عمده بیشتر در بازار فروش شهر های مذهبی به صورت تکی و عمده با نازلترین قیمت ها به فروش می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.