قیمت عمده سجاده قرمز پته سال 99

پته دوزی یکی از زیباترین هنر های ایرانیان می باشد که برای دوخت های مختلفی به کار می رود که یکی از نمونه های آن سجاده قرمز می باشد که طرفداران خاص خود را دارد. سجاده قرمز پته را با طرح های مختلفی می بافند. از طرح های معروف آن می توان به نقش ترنج دار، طرح چهار بته، طرح درختی و بته بادامی نام برد. قیمت عمده این محصولات با توجه به کیفیت و جنس پارچه متفاوت می باشد و برای آگاهی از قیمت آن ها در سال 99 باید با مشاوران فروش آن ها تماس بگیریم و از قیمت ها مطلع شویم. قیمت عمده سجاده قرمز پته سال 99

تفاوت سجاده قرمز پته با سجاده ساده

تفاوت سجاده قرمز پته با سجاده ساده سجاده پته دوزی قرمز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در بین انواع سجاده ها دارای محبوبیت بیشتری می باشد و همچنین تقاضای خرید آن خیلی زیاد می باشد. 

این محصولات با بهترین کیفیت و با جنس های مختلفی تولید می شوند. در بین انواع جنس ها، جنس مخمل پر کاربرد و پر طرفدار تر می باشد. 

تفاوت سجاده قرمز پته با سجاده ساده در طرح و رنگ های به کار رفته در آن می باشد و همچنین سجاده های پته از دوام بالایی برخوردار می باشند. 

دلایل مختلفی باعث محبوبیت این سجاده های زیبا شده است. رنگ نخ استفاده شده در آن بسیار زیبا و جذاب می باشد، پته دوزی در طرح های مختلف و با شکل های متنوع بر روی سجاده ها خود نمایی می کنند و همین دلیل بر تنوع آن ها می شود. همچنین طول عمر آن ها زیاد می باشد و پته دوزی آن ها هیچ وقت خراب نمی شود. 

در تولید این محصول هرچقدر کوک های نخ ریزتر و به هم نزدیک تر باشد ارزش پته بیشتر می باشد و همچنین هرچه نقش پته پرتر باشد و زمینه آن سوزن بیشتری خورده باشد ارزش آن نیز بیشتر می باشد. 

قیمت روز سجاده قرمز پته چقدر است؟

قیمت روز سجاده قرمز پته چقدر است؟ قیمت سجاده قرمز به عوامل مختلفی مانند : کیفیت، نوع پارچه، سایز سجاده، نوسانات بازار و نحوه خرید آن بستگی دارد و این محصولات از قیمت ثابتی بر خوردار نمی باشند. برای آگاهی از قیمت روز این سجاده ها می توان با مشاور فروش آن ها در نمایندگی ها تماس گرفت و سفارش خود را ثبت و در کمترین زمان تحویل گرفت. 

تولید کنندگان زیادی در کشور ما سجاده ها را در طرح و مدل های متنوع تولید و با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در بازار های داخلی و خارجی عرضه می کنند.

افراد می توانند این محصول را به صورت عمده و یا جزئی خریداری کنند، در خرید عمده سود خوبی نصیب خریدار و فروشنده می گردد. 

تاجران ایرانی این سجاده های زیبا و جذاب را با بهترین کیفیت به کشور های دیگر صادر می کنند و از این طریق سود بسیار خوبی نصیبشان می شود. امروزه به دلیل تقاضای بالا برای خرید آن ها میزان تولید نیز افزایش پیدا کرده است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.