قیمت کلی رومیزی پته دوزی شده

قیمت کلی رومیزی پته دوزی شده، به عوامل متعددی بستگی دارد؛ گاهی هزینه ی مواد و وسایل اولیه ای که در ساخت رومیزی پته دوزی شده به کار می رود، هزینه ی آن را تعیین می کند. به هر حال این هنر زیبا که متعلق به خطه ی کرمان است، سالیان سال است در کشور ما به خرید و فروش عمده ای می رسد. قیمت این رومیزی پته دوزی شده از طریق سایت های ارتباطی معتبر قابل دسترسی است.

قیمت کلی رومیزی پته دوزی شده

مواد اولیه برای تهیه رومیزی پته دوزی شده

مواد اولیه برای تهیه رومیزی پته دوزی شده همانطور که گفته شد ماده ی اولیه ی سازنده ی این رومیزی پته دوزی شده همان پشم خالص گوسفند است، که به مقدار فراوانی در کشور ما یافت می شود. اصلا اگر به تاریخچه ی این رومیزی پته دوزی شده ی اصل ایرانی باز گردیم، مشاهده می کنیم که مشاغل عمده ی دامداری و دام پروری که از گذشته ها در کشور ما رایج بوده است، سبب به وجود آمد این رومیزی های زیبای پته دوزی شده، شده است.

در واقع به جهت عدم دور ریزی و هدر رفتن پشم گوسفند ها، از آن برای ساخت انواع کالاهای تزیینی و مصرفی استفاده می کردند. رومیزی پته دوزی شده یک وسیله ی تزیینی بوده که از آن برای رومیزی های عسلی کوچک، رومیزی برای میز ناهار خوری و رومیزی های رستوران های سنتی و با غذا های اصیل ایرانی استفاده می شود.عمده ی این رو میزی های تولید شده از گذشته تا امروز، هنر دست بانوان هنرمند و باسلیقه ی ایرانی است. با خرید یکی از این رو میزی ها برای منزل خود می توانیم سنت های اصیل ایرانی را در منزل زنده نگه داشته و به دکور و طرح داخلی خانه مان اصالت ببخشیم.

بازار خرید رومیزی پته دوزی شده

بازار خرید رومیزی پته دوزی شده مراحل تهیه ی این رومیزی پته دوزی شده سختی فراوانی دارد و زحمت و تلاش بسیاری می طلبد. از جمله ی آن می توان به مراحل ایجاد طرح های روی آن توسط روش های ساقه دوزی یا پر دوزی اشاره کنیم.با وجود این، قیمت رومیزی پته دوزی شده بسیار مناسب است و با توجه به کیفیت و ماندگاری بالای آن در منزل، می توان گفت کالای با کیفیتی را با هزینه های مقرون به صرفه خریداری می کنید. از این جهت خرید رومیزی پته در بین ایرانیان رواج یافته است. پته دوزی در تولیدی های آن در شهر های مختلف انجام میگردد.

در این تولیدی های رومیزی پته دوزی از پشم صد در صد خالص ایرانی استفاده می شود که از انواع درجه یک پشم محسوب می شود. زیبایی بی نظیر این محصول سبب صادرات آن به برخی کشور های همسایه نیز شده است. برای اطمینان از اصل بودن این کالا، حتما برای خرید آن به مراکز معتبر سراسر کشور مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.