مراکز خرید رومیزی پته دوزی طرح ترنج

خوشبختانه در کشور ما بزرگترین و معروف ترین مراکز خرید رومیزی پته دوزی طرح ترنج به صورت گسترده مشغول به فعالیت هستند. در این مراکز خرید نمونه های مختلفی از این محصول با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در طرح و مدل های زیبا و متنوع، رنگ بندی های جذاب، ابعاد و اندازه های مختلف و غیره در اسرع وقت به تمامی خریداران و متقاضیان در تمام نقاط کشور ایران به روش های مختلف عرضه می شود.

مراکز خرید رومیزی پته دوزی طرح ترنج

آشنایی با اصطلاحات رایج در پته دوزی

آشنایی با اصطلاحات رایج در پته دوزی از جمله زیباترین، سنتی ترین و محبوب ترین هنرهای دستی ایرانیان که اغلب مختص به شهر کرمان می باشد، هنر پته دوزی است که به رو دوزی انواع پارچه های مخصوص در طرح و مدل های متنوع، پته دوزی گفته می شود که البته با نام سلسله دوزی نیز شناخته شده است. از مهمترین و اصلی ترین وسایل برای انجام این هنر، پارچه مخصوص آن می باشد که می بایست از جنس پشم با عرض های زیاد باشد.

دوخت پته اغلب توسط خانم ها و دختران جوان کرمانی با بیشترین ذوق انجام می شود که این نشان دهنده ی علاقه فراوان این افراد به این هنر زیبا و ماندگار می باشد. انجام این کار در طی مراحل مختلفی با سوزن های مخصوص انجام می شود.

از مراحل مهم و اصلی که با اصطلاحات رایج در پته دوزی نام برده شده است می توان به: خط دوزی یا همان ساقه دوزی، انواع پتک دوزی ها، انواع متن دوزی ها یا همان آبدوزی و در آخر به برگ دوزی که بسیار ظریف و زیبا است اشاره کرد.

تولیدی رومیزی پته دوزی طرح ترنج

تولیدی رومیزی پته دوزی طرح ترنج از جمله فعال ترین و معروف ترین تولیدی های گسترده و بزرگ در برخی از شهرهای کشور ایران به ویژه شهرهای باستانی می توان به تولیدی رومیزی پته دوزی در طرح ترنج اشاره کرد که امروزه از محبوبیت و استقبال فراوانی در بین انواع مشتریان داخلی و حتی خارجی برخوردار شده است. از مهمترین و اصلی ترین اهداف و معیارهای این تولیدی ها، استفاده از باکیفیت ترین و مرغوب ترین متریال ها و ابزارهای درجه یک و پیشرفته، نیروهای انسانی متعهد و با تجربه و غیره برای تولید و تهیه این محصول می باشد.

به علت فروش فوق العاده ی این محصول در بازارهای داخلی و حتی خارجی، تولید این نوع رومیزی ها در تولیدی های مخصوص به صورت عمده و گسترده انجام می شود تا حد امکان نیاز افراد به این محصول برطرف شود. قیمت خرید رومیزی های طرح ترنج پته دوزی به طور مستقیم از تولیدی ها بسیار ارزان تر و مناسب تر از خرید آن، از انواع واسطه ها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.