مراکز سفارش رومیزی پته کوچک

با مراجعه به بهترین مرکز سفارش رومیزی پته کوچک، می توان محصولاتی درجه یک را به دست آورد که توسط افراد حرفه ای و به وسیله دست دوخته شده اند. آنها را عموماً از نخ های پشمی خالص می دوزند که کیفیت بسیار بالایی دارند. در کل، پخش کننده رومیزی پته ای این کالاها را بیشتر در رنگ ها و طرح های متنوعی ارائه می دهد. اما می شود به گونه کلی هم آنان را تهیه کرد که در ادامه شرح کاملی خواهیم داد.مراکز سفارش رومیزی پته کوچک

رومیزی پته کوچک چه کاربردی دارد؟

رومیزی پته کوچک چه کاربردی دارد؟ یکی از هنرهای قدیمی در ایران، پته دوزی می باشد. آنها را اصولاً بانوان خوش سلیقه و هنرمند، از نخ های به دست آمده پشم می دوزند. از این کالاها در مکان های مختلفی استفاده می نمایند. اما می خواهیم در اینجا این پرسش را مطرح کنیم که رومیزی پته کوچک چه کاربردی دارد؟

اکثراً برای تزئین از چنین کالاهایی کار می گیرند. آنها را بر روی میزهای کوچک کنار مبل، مخصوص چرخ خیاطی و غیره به اصطلاح پهن می شوند. اما سوای از بحث تزئین، موضوع مراقبت از میزها هم مطرح است. برای این که چنین کالاهایی جلوی خش افتادن، شکستن و یا حتی کثیف شدن را می گیرند.

در کل، رومیزی پته در سایزهای متنوعی ارائه می شوند که می توان به پرکاربردترین ها یعنی سایز 16*36، 70*70 و 100*100 سانتی اشاره کرد. آنان از ضخامت های مختلفی نیز برخوردار می باشند. یکی از ویژگی های چنین محصولاتی داشتن طرح و نقش های سنتی است که اغلب برگرفته از دل طبیعت اند.

رنگ های بسیار زیادی دارند که از آن جمله قرمز، آبی، سرمه ای، مشکی، سبز، سفید و … هستند. از طرفی، این محصولات را می شود حتی در خانه هایی با دکوراسیون جدید و کلاسیک نیز استفاده کرد.

پخش کننده معتبر رومیزی پته کوچک

پخش کننده معتبر رومیزی پته کوچک چنانچه به پخش کننده معتبر رومیزی پته کوچک مراجعه نمایید، می توانید بسیار راحت حتی به گونه کلی، در تنوع بالایی این محصولات را به دست آورید. اصولاً چنین پارچه هایی که تنوع بالایی در الوان و نقش دارند، با این اشکال ارائه می گردند:

  • طرح گرد
  • مثلثی
  • مستطیلی
  • مربعی

هر کدام شان‌ کیفیت های گوناگونی دارند، زیرا که از نخ های متفاوت دوخته شده و از سویی، نوع دوخت شان‌ نیز می تواند فرق کند. در کل، مجموعه اصلی توزیع، چنین رومیزی هایی را به گونه کلی نیز ارائه می دهد.

پس اگر در حوزه های صادرات و پخش جزئی در شهرهای متعدد هستید، می توانید بسیار راحت با واحد پشتیبانی همین مجموعه از راه دور و نزدیک تماس بگیرید. کارشناسان فروشگاه شما را راهنمایی کرده و از سوی دیگر، جزئیات دقیقی از محصولات را در اختیارتان خواهد گذاشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.