مرجع فروش رومیزی پته مربع

رومیزی پته مربع یکی از زیباترین مدلهای پته دوزی ست. مرجع فروش رومیزی پته مربع، محلی ست که شما می توانید نمونه های ارزشمند و کاربردی از این محصولات را در آن مشاهده نموده و با پرداخت هزینه های مناسب به دست آورید. در این مرجع معمولاً تنوع گسترده ای از انواع رومیزی پته را می توان انتظار داشت که طبیعتاً سلایق گوناگون از آن بهره‌مند خواهند شد. همچنین مرجع ارائه پته مربع، قیمت گذاری های بسیار متناسب و منصفانه ای برای خرید و فروش پته در نظر گرفته که موجب افزایش استقبال از خرید و فروش آن از جانب افراد با درآمدهای مختلف خواهد شد.

مرجع فروش رومیزی پته مربع

معرفی انواع بته در نقش های پته دوزی

معرفی انواع بته در نقش های پته دوزی پته دوزی یکی از هنرهای اصیل ایرانی به شمار می رود. به صورت کلی به دوخت خط و گل به روی شال های ترکی که در اصطلاح به نام عریض شناخته می‌شوند، پته دوزی گفته می‌شود.

در پته دوزی، نخهای رنگین در قالب نخ های پشمی با تنوع رنگی بسیار گسترده‌ای حضور دارند.

از مهمترین مشخصه های انواع پته دوزی، وجود نقشهای بسیار اصیل و زیبا در ظاهر آن بوده که به صورت کلی به دو دسته درختی و بوته ای تقسیم می شود.

انواع بته در طرح های پته دوزی:

  • بته بادامی
  • بته جقه
  • بته ترمه ای
  • بته قهر و آشتی
  • بته شاخ گوزن
  • بته سلسله
  • بته دوقلو

هرکدام از این نقوش در نوع خود زیبایی های فراوانی دارند؛ بویژه که با استفاده از نخهای رنگی ریس که مواردی نظیر نارنجی، زرد، مشکی، سبز تیره و روشن، عنابی و غیره را شامل می شود، به بهترین شکل ممکن اجرا شده و جذابیت های فراوان خود را به نمایش گذاشته اند.

شایان ذکر است هر طرحی که در پته دوزی به کار رفته، حاوی مفهومی ویژه است. در واقع پیامی را به زبان هنر به بیننده منتقل می کند که این امر ارزش هنری انواع پته دوزی را به ما یادآور می گردد.

تولید کننده رومیزی پته مربع

تولید کننده رومیزی پته مربع با توجه به آنچه درخصوص انواع طرح های بکار رفته در دوخت پته گفته شد، به جرأت می‌توان آن را در زمره زیباترین سازه های هنری اصیل ایرانی برشمرد که امروزه توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. پته دوزی در تولید انواع رومیزی، پرده، کوسن و غیره به کار می‌رود.

تولید کننده رومیزی پته مربع فرآیند طراحی و ساخت این پته دوزی را با دقت بسیار زیادی طی کرده و بدین ترتیب توانسته کیفیت بالایی را از آن ارائه نماید.

این تولید کننده، مدل مربع را برای ساخت رومیزی استفاده کرده است؛ مدل مربع همیشه یکی از پرطرفدارترین مدلهای رومیزی ست که استفاده از آن در فضای مختلف منزل، زیبایی و جذابیت آن را افزایش می‌دهد. بهترین محلی که می توان انواع رومیزی پته را در آن قرار داد، پذیرایی ست که جلوه های پته دوزی را به صورت ویژه به نمایش می گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.