مرکز تولید رومیزی پته دوزی طرح بوته

مرکز تولید رومیزی پته دوزی طرح بوته با استفاده از بهترین پارچه پشمی، نخ و ریس های پشمی مرغوب سعی می کند محصولی ظریف و زیبایی را تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی کند پته دوزی نوعی رودوزی می باشد که با استفاده از سوزن و نخ های رنگی مختلفی روی پارچه های پشمی و ضخیم دوخته می شود.

مرکز تولید رومیزی پته دوزی طرح بوته

بررسی کیفیت رومیزی پته دوزی طرح بوته

بررسی کیفیت رومیزی پته دوزی طرح بوته کیفیت رومیزی پته دوزی طرح بوته فوق العاده می باشد چون بهترین پارچه پشمی و از مستحکم ترین نخ های رنگی بافته شده است پارچه های پشمی که در دوخت رومیزی پته دوزی استفاده می شوند عریض نام دارند.

نخ های ظریف و رنگارنگی در دوخت نقوش روی پارچه استفاده می گردند که باعث شده رومیزی زیبایی چشم نوازی پیدا کند که می توان به رنگ مشکی، سبز، عنابی، نارنجی، زرد، آبی سفید و قرمز اشاره کرد که از طرح های آن می توان بته جقه و طرح های هندسی را نام برد.

به نخ پشمی که در تولید رومیزی پته دوزی استفاده می شود ریس می گویند که بسته به نوع طرح و ابعاد آن میزان استفاده از ریس در دوخت رومیزی متفاوت می باشد و ظرافت و زیبایی رومیزی بته دوزی باعث شده مصرف کنندگان داخلی و توریست های خارجی فراوانی را به خود جذب کند.

دوخت های که در هنر پته دوزی استفاده می شوند شامل گزینه های زیر می گردند:

  • رو دوزی: شامل خط دوزی و ساقه دوزی می شود که فاصله های خالی بین پتک ها و بخش های طرح مورد نظر را با بست زدن و بخیه بلند پر می کنند که بخیه رومانی از مهم ترین رودوزی می باشد.
  • پتک دوزی: شامل دو نوع پتک مربع و پتک مورب می باشد که برای دوخت حاشیه از نمونه اول و برای دوخت متن پته از نمونه دوم استفاده می کنند.
  • برگ دوزی: شامل بخیه های شویدی و مورب به صورت بلند و کوتاه می باشد.

سفارش دهنده رومیزی پته دوزی طرح بوته

سفارش دهنده رومیزی پته دوزی طرح بوته سفارش دهنده رومیزی پته دوزی طرح بوته می تواند در اندازه های متنوع و به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهد چون دست او برای انتخاب باز تر است و می تواند با اطمینان از کیفیت و قیمت اقدام به خرید کند.

علاوه بر رومیزی پته دوزی کاربرد های فراوانی دارد به عنوان نمونه برای دوخت کوسن، سجاده نماز، جلد قرآن، رومبلی و… هم کاربرد دارد و همین باعث شده سفارش برای خرید آن افزایش یابد.

شما با خرید رومیزی پته می توانید میز غذا خوری یا میز جلو مبلی خود را زیبا و شیک کنید علاوه بر این دوام و کیفیت بالای دارد و شما می توانید تا سال ها از آن استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.