مرکز فروش رومیزی فانتزی با کیفیت

برای خرید رومیزی فانتزی و شیک توجه به چه معیارهایی لازم و ضروری است؟ در مرکز و فروشگاه های تخصصی انواع رومیزی سنتی، مدرن و فانتزی عرضه می شوند. تفاوت های بارز این مدل ها کدامند و از هر کدام برای چه مصارفی می توان استفاده نمود؟ در تولید با کیفیت ترین این محصولات از چه پارچه هایی استفاده می شود؟مرکز فروش رومیزی فانتزی با کیفیت

مقایسه رومیزی فانتزی و سنتی

مقایسه رومیزی فانتزی و سنتی رومیزی به یک پارچه ساده یا طرح دار رنگی می گویند که با هدف تزئین انواع میز ناهارخوری، گل میز و … بکار می رود. انتخاب مدل مناسب رومیزی در زیبایی دکوراسیون منزل شما تاثیر بسزایی دارد.
برای تولید رومیزی از انواع پارچه ها استفاده می کنند اما پرطرفدارترین آنها مدل هایی از جنس مخمل، ساتن، ترمه، نمد و کتانی هستند. این محصولات بر اساس طراحی نیز به مدل های سنتی و مدرن یا فانتزی دسته بندی می شوند.
معمولاً در دوخت رومیزی سنتی از پارچه های ابریشمی یا کتانی استفاده می کنند. در حالی انواع رومیزی فانتزی با پارچه های توری، نمدی، مخمل و گیپور دوخته می شود.
رنگ این مدل رومیزی ها نیز تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. به عنوان مثال رومیزی های ترمه به عنوان یک مدل سنتی پرطرفدار دارای ترکیب رنگ متنوعی است اما رومیزی مخمل یا نمدی معمولاً ساده و یکدست هستند.
یکی دیگر از تفاوت های این محصولات سایز و اندازه های آنها است. تنوع سایز رومیزی فانتزی به مراتب بیشتر از مدل های سنتی است. رومیزی پارچه ای سنتی برای استفاده بر روی میز کار، میز آشپزخانه و سالن های پذیرایی مناسب هستند. در حالی که رومیزی فانتزی به علت ظریف بودن و نوع پارچه اغلب جنبه تزئینی داشته و بیشتر روی گل میزهای وسط سالن ها یا هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید مستقیم رومیزی فانتزی با کیفیت

خرید مستقیم رومیزی فانتزی با کیفیتجنس و کیفیت رومیزی فانتزی جدید یا مدل های سنتی تحت تاثیر مواد اولیه بکار رفته در تولید آنها مانند نخ و رنگ و شیوه تولید می تواند درجات مختلفی داشته باشد. برخی از آنها به صورت دستی تهیه می شوند که معمولاً علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت و نرخ گران تری نسبت به مدل های دیگر هستند.
اگر در تولید رومیزی از نخ های پلی استر و مصنوعی استفاده شود، قیمت فروش آن ارزان تر انواع رومیزی های قلمکار، ابریشمی و مخمل خواهد بود. برای خرید و داشتن یک رومیزی خوب همیشه فاکتورهای زیر را مدنظر قرار دهید:

  • سایز رومیزی متناسب و گاهاً کوچکتر از میز شما باشد.
  • ترکیب رنگ رومیزی با دکوراسیون خانه و به ویژه رنگ مبلمان شما همخوانی داشته باشد.
  • مدل هایی را انتخاب کنید که به راحتی قابل شستشو باشند.
  • مراکز و فروشگاه های معتبر را برای داشتن یک رومیزی شیک و مدرن انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.