معتبرترین مرکز رومیزی 4 نفره اصل

رومیزی 4 نفره یکی از انواع رومیزی های موجود در بازار می‌باشد که همانطور که از اسم آن مشخص می‌باشد بیشتر برای میز های چهار نفره مناسب و اندازه می‌باشد. این رومیزی ها در طرح ها و رنگ ها و جنس های مختلف در کارخانه های تولید کننده این محصول تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. معتبر ترین مرکز رومیزی چهار نفره اصل شهر تهران می‌باشد. تهران دارای کارخانه های بزرگ تولید کننده سفره است. این کارخانه ها سفره ها را در اندازه های دو نفره، چهار نفره، شش نفره، هشت نفره متناسب با میز های موجود در بازار می‌سازند و به بازار شهر های دیگر نیز صادر می‌کنند. 

معتبرترین مرکز رومیزی 4 نفره اصل

رایج ترین طرح های رومیزی 4 نفره

رایج ترین طرح های رومیزی 4 نفره رومیزی ها طرح های گوناگونی دارند. از انواع طرح رومیزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. یکی از این موارد رومیزی های سنتی طرح ترمه می‌باشد و روی آن ها طرح های بته جقه کار شده است. از انواع دیگر رومیزی می‌توان به رومیزی های توری اشاره کرد. رومیزی های توری بسیار ظریف هستند و بیشتر برای میز های کلاسیک مناسب می‌باشند. طرح دیگر رومیزی طرح چند تکه می‌باشد که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. این رومیزی را می‌توان با پارچه در رنگ های مختلف درست کرد. این رومیزی ها بیشتر برای میز های آشپزخانه استفاده می‌شوند. 

بهترین صادرکنندگان رومیزی 4 نفره

بهترین صادرکنندگان رومیزی 4 نفره امروزه رومیزی یکی از پر فروش ترین محصولات صادراتی به شمار می آید. رومیزی چهار نفره صادراتی جنس بسیار خوبی دارد و بیشتر از جنس پلاستیک می‌باشد. رومیزی های صادراتی دیگر از جنس پارچه و رومیزی های یکبار مصرف نایلونی موجود می‌باشد. انواع رومیزی های پلاستیکی به دلیل قابلیت تمیز شدن سریع و جذب نکردن رطوبت و آلودگی در رده ی اول فروش و صادرات انواع رومیزی قرار می‌گیرند. در مقابل رومیزی های پارچه ای سخت تر تمیز می‌شوند به رطوبت را سریعا به خود جذب می‌کنند.

شهر های مختلف به تولید رومیزی می‌پردازند که از جمله ی آن ها می‌توان به شهر های بزرگی نظیر تهران، اصفهان و شیراز اشاره نمود. این شهر ها کارخانه های بزرگ و معتبر تولید سفره را دارا می‌باشند که به دلیل درخواست ها و متقاضیان زیادی که این محصول دارد روزانه به تولید این سفره ها در انواع سایز ها مخصوصا رومیزی های چهار نفره می‌پردازند. رنگ بندی این سفره ها نیز بسیار متنوع می‌باشد و بیشتر به سلیقه ی مشتریان از رنگ های روشن برای تولید سفره استفاده می‌کنند. صادر کنندگان سفره رو میزی چهار نفره بعد از گرفتن سفارش ها از فروشگاه های لوازم خانگی این محصول را به شهر های دیگر صادر می‌کنند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.